12.1.2018. Lielvārdē aizdegusies bijusī ražotne un ugunsgrēka dzēšanā iesaistīti plaši glābēju spēki. Lokalizēts ugunsgrēks bijušās alus darītavas palīgēkā

0
249

Lielvārdē šodien aizdegusies bijusī ražotne un ugunsgrēka dzēšanā iesaistīti plaši glābēju spēki

Rīga, 12.janv., LETA. Lielvārdē šodien aizdegusies bijusī ražotne un ugunsgrēka dzēšanā iesaistīti plaši glābēju spēki, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Dienests ap plkst.13 saņēma informāciju, ka izcēlies ugunsgrēks divstāvu mūra ēkā Raiņa ielā. Notikuma vietā strādāja 25 ugunsdzēsēji un astoņas ugunsdzēsēju automašīnas.
Šobrīd turpinās ugunsgrēka ierobežošana un lokalizācijas vēl nav.
Ugunsnelaime izsludināta par paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku.
VUGD nav ziņu par cietušajiem.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/80B35278-2F7A-411E-82CB-4E3C4DB6AF83/

Lielvārdē lokalizēts ugunsgrēks bijušās alus darītavas palīgēkā

Rīga/Valmiera, 12.janv., LETA. Ap plkst.17 ir izdevies lokalizēt ugunsgrēku, kas piektdien izcēlās bijušās Lielvārdes alus darītavas teritorijā esošā palīgēkā.
Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola, ugunsgrēks divstāvu mūra ēkā Lielvārdē, Raiņa ielā, lokalizēts plkst.17.01, taču joprojām turpinās darbs, lai ugunsgrēku pilnībā likvidētu. Ēkā izdeguši bēniņi un jumts 540 kvadrātmetru platībā.
VUGD izsaukumu uz notikuma vietu saņēma ap plkst.13. Ugunsgrēkam tika noteikta paaugstināta bīstamība. Notikuma vietā strādāja 25 ugunsdzēsēji un astoņas ugunsdzēsēju automašīnas. Pagaidām nav ziņu, ka ugunsnelaimē būtu cietuši cilvēki.
Lielvārdes novada pašvaldības policijas Vecākais inspektors Emīls Mamedovs aģentūrai LETA pastāstīja, ka degusī būve atrodas bijušās alus darītavas teritorijā. Konkrētajā ēkā savulaik nav notikusi ražošana, bet tā bijusi palīgēka.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/CCD3215F-C4CD-4E19-9527-06312012209F/

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.