16.3.2018. plkst. 10:30 ES mājā notiek seminārs par OIK mazināšanu sezonāliem pieslēgumiem

  0
  223

  Seminārā šonedēļ runās par OIK mazināšanu sezonāliem pieslēgumiem

  Rīga, 13.marts, LETA. Rīgā šonedēļ notiks seminārs, kura laikā plānots pārrunāt obligātā iepirkuma komponentes (OIK) maksājuma sloga mazināšanu sezonāliem pieslēgumiem, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotājas Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācijas (LPIAA) pārstāvji.
  Tāpat seminārā plānots runāt par OIK fiksētās daļas mazināšanu.
  LPIAA ir aicinājusi seminārā piedalīties patērētāju interešu aizstāvības tīkla organizācijas, kā arī jebkuru patērētāju, lai pārrunātu OIK sloga mazināšanas risinājumus ar Ekonomikas ministriju (EM).
  Seminārs notiks piektdien, 16.martā, plkst.10.30 Eiropas Savienības (ES) mājā, Aspazijas bulvārī, Rīgā.
  Aģentūra LETA jau vēstīja, ka EM meklē risinājumus OIK sloga samazināšanai, tostarp ir būtiski samazināts atbalsts TEC-1 un TEC-2 stacijām, kā arī pārbaudītas 39 koģenerācijas stacijas attiecībā uz pārkāpumiem un 21 stacijai atcelta atļauja. Norit darbs arī pie OIK diferenciācijas.
  EM arī piedāvā, ka sezonāli strādājošajiem elektroenerģijas lietotājiem no 1.aprīļa būs iespēja atteikties no pieslēguma uz laiku līdz deviņiem mēnešiem, atjaunojot to vēlāk par nebūtiskām tehniskām izmaksām.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/FD94BF60-7F31-4735-9FE1-2C33E8628BFF/

  Starptautiskajai Patērētāju dienai veltīts seminārs

  2018.gada 16.martā, plkst.10:30
  ES Māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga
  Katru gadu 15. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā patērētāju diena ar mērķi pievērst uzmanību patērētāju interešu un tiesību ievērošanai un pieprasīt šo tiesību ievērošanu un aizsardzību.
  Šogad Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) Starptautiskās patērētāju dienas kontekstā esam aicinājuši patērētāju interešu aizstāvības tīkla organizācijas, kā arī jebkuru patērētāju piedalīties seminārā un pārrunāt ar LR Ekonomikas ministriju risinājumus OIK mazināšanai sezonāliem pieslēgumiem un OIK fiksētās daļas samazināšanu. Starptautiskajai Patērētāju dienai veltītais seminārs notiks ES Māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga (kamīna zālē, 2. stāvā), 2018.gada 16.martā, plkst.10:30.
  LPIAA aicina iedzīvotājus būt aktīviem savu interešu un tiesību aizstāvēšanā!
  Vairāk informācijas: www.pateretajs.lv
  …Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/C97E033C-D63D-4B36-B8EA-755D816DE74D/