18.12.2016 ārkārtas stāvoklis atcelts: “Domina” un “Rīga Plaza” atkal uzņem apmeklētājus

  0
  1251

  Tirdzniecības centri “Domina Shopping” un “Rīga Plaza” pēc šodien notikušās apmeklētāju evakuācijas atgriezušies ierastajā darba režīmā un atkal ir atvērti apmeklētājiem, vēsta informācija sociālajos tīklos.
  Tirdzniecības centrā “Domina Shopping” ir noslēgusies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārbaude un atcelta ārkārtas situācija. Tirdzniecības centrs turpina darbu ierastā režīmā, vēsta tirdzniecības centra pārstāve.
  Arī otrs tirdzniecības centrs, kurā šodien notika evakuācija – “Rīga Plaza” – vietnē Twitter ziņo, ka atkal ir atvērts apmeklētājiem. “Rīga Plaza” atvainojas par sagādātajām neērtībām un pateicas visiem par sapratni. Kā Twitter norāda tirdzniecības centrs, pēc operatīvo dienestu pārbaudēm nekādi draudi nav kostatēti, tāpēc veikals var atsākt darbību.
  Kā ziņojām iepriekš, šodien ap pustrijiem dienā tirdzniecības centros “Domina” un “Rīga Plaza” izveidojās ārkārtas situācija un notika apmeklētāju evakuācija, kas izraisīja plašu apjukumu un neizpratni cilvēku vidū.
  “Domina Shopping” iepriekš informēja, ka evakuācija veikta sakarā ar Valsts Policijā saņemto zvanu par sprāgstvielu. Uzreiz pēc zvana saņemšanas uz tirdzniecības centru ieradās atbildīgie dienesti, lai veiktu visas nepieciešamās pārbaudes.
  Savukārt “Rīga Plaza” sniedza ziņas, ka veikalā evakuācija notikusi, ievērojot drošības instrukcijas. Policija apgalvoja, ka “Rīga Plaza” evakuācija veikta tehnisku iemeslu dēļ.
  Tikmēr cilvēki arvien vairāk sāk interesēties, vai un kā iespējams atgūt naudu par neizmantotajiem pakalpojumiem un precēm.
  Cilvēkos notikušais izsaucis ļoti dažādu reakciju. Kamēr vieni sūdzējušies par radušos haosu, citi situāciju vērtē ar humoru.
  …Info avots: http://nozagts.com/news/arkartas-stavoklis-atcelts-domina-un-riga-plaza-atkal-uznem-apmekletajus?9825