22.9.2017. plkst. 19 Žaņa Lipkes memoriālā Ķīpsalā notiks sarunas par militāro konfliktu bēgļiem “Karstie punkti cilvēces kartē”

  0
  1233

  Rīga, 22.sept., LETA. Žaņa Lipkes memoriālā Ķīpsalā šodien plkst.19 sarunās par militāro konfliktu bēgļiem “Karstie punkti cilvēces kartē” viesosies reportieris un publicists Atis Klimovičs, aģentūru LETA informēja memoriāla pārstāve Anna Persteina.
  Pasākumā Klimovičs sniegs personīgajā pieredzē balstītas atbildes dažādiem ar bēgļiem saistītiem jautājumiem. “Viņa gadu desmitus ilgā žurnālista prakse Dienvidslāvijā, Gruzijā, Irākā, Afganistānā un Ukrainā ļauj runāt par redzēto un piedzīvoto nepastarpināti ar aculiecinieka precizitāti,” sacīja Persteina.
  Klimovičs bijis laikraksta “Diena” speciālkorespondents. Plašākam sabiedrības lokam viņš ir pazīstams kā reportieris no pasaules “karstajiem punktiem”, kā arī žurnāla “Rīgas Laiks” interviju autors.
  Saruna Lipkes memoriālā iezīmēs pēdējās divas nedēļas, kad muzejā vēl apskatāma dāņu fotogrāfa Martina Taulova fotoizstāde “Cilvēcīgais skaistums”, kurā eksponēti bēgļu un patvēruma meklētāju portreti.
  Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/4619FE54-61BF-4AC7-9600-F76FD0E13E61/