25.9.2017. notika KNAB Jēkaba Straumes “Rīdzenes sarunas” ar Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā

  0
  1642

  Līna Kārkliņa, ATPL izpilddirektore

  Pirmdien, 25.septembrī Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL) rīko darba pusdienas ar Korupcijas apkarošanas un novēršanas biroja (KNAB) jauno vadītāju Jēkabu Straumi. Pasākums notiks viesnīcā Radisson Blu Rīdzene Hotel, Reimersa ielā 1, Kronvalda zālē, sākums plkst. 12:00.
  Straumes kungs dalīsies savā viedoklī par KNAB darbību un tēla stiprināšanu, Latvijas pozīcijas korupcijas uztveres indeksā uzlabošanu, kā arī apskatīs aktuālos notikumus, kas tieši vai netieši skar korupcijas novēršanas un apkarošanas jautājumus.
  Jēkabs Straume ieņem KNAB vadītāja amatu kopš 2017.gada 15. jūnija. Straumes kungs vairāk nekā 16 gadus strādājis MIDD, no tiem desmit gadus – pārvaldes priekšnieka amatā. Pirms tam viņš strādājis Valsts policijas Organizētās noziedzības un apkarošanas birojā. Straume darbojies kā MIDD pārstāvis NATO Pretizlūkošanas dienestā Afganistānā, Mazārešarīfā, un kā MIDD pārstāvis NATO struktūrā Beļģijā un Afganistānā, Kabulā. Papildus akadēmiskajai izglītībai viņš ieguvis plaša spektra zināšanas sekojošos kvalifikācijas celšanas kursos ASV un NATO struktūrās. Straume karjeras laikā saņēmis 11 apbalvojumus, kurus pasniegušas gan Latvijas, gan NATO amatpersonas.
  Preses pārstāvji ir laipni aicināti piedalīties diskusijā no plkst. 12:00 līdz 13:00. Lūdzam apstiprināt dalību, iepriekš piesakoties pa tālruni 6721-2204 vai e-pastu: ieva.melngaile@amcham.lv .
  Darba valoda būs angļu.
  ATPL ir vadošā ārvalstu tirdzniecības palāta Latvijā, pārstāvot ap 140 uzņēmumu – gan uzņēmumus ar tiešām tirdzniecības saitēm ar ASV, gan citus starptautiska un vietēja mēroga uzņēmumus un organizācijas, kas atbalsta mūsu misiju un mērķus – veicināt investīcijas un tirdzniecību starp ASV un Latviju, kalpot par platformu zināšanu un informācijas apmaiņai mūsu biedriem un veicināt sociālās atbildības praksi, lai uzlabotu investīciju un uzņēmējdarbības vidi. Sīkāka informācija par ATPL: www.amcham.lv
  …Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/AC7164A4-E7E6-4F17-8246-F521192B0C2F/