Partijas “Gods kalpot Latvijai” dibināšanas sapulce 27.2.2016 plkst. 11.00 LNB Ziedoņa zālē

  0
  817

  Sestdien, 2016.gada 27.februārī, plkst. 11.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, 1.stāvā (Mūkusalas ielā 3, Rīgā) notiks partijas “Gods kalpot Latvijai” dibināšanas sapulce.
  Biedrība “Gods kalpot Latvijai” gada laikā savās rindās ir pulcējusi spēcīgus domubiedrus, kas gatavi iesaistīties un strādāt Latvijas labā un kā loģisks turpinājums biedrības mērķtiecīgajam darbam, ir jauna politiskā spēka – partijas “Gods kalpot Latvijai” dibināšana. Iepriekš biedrība, bet tagad partija “Gods kalpot Latvijai” dibināta ar mērķi apvienot Latvijas patriotus, kas ar savu pieredzi un zināšanām vēlas personiski iesaistīties Latvijas nākotnes veidošanā, godprātīgi darboties sabiedrības interesēs un kopīgi meklēt risinājumus Latvijas pašvaldībās un valstī sasāpējušiem jautājumiem.
  Sapulces atklāšanā dalībniekus uzrunās biedrības “Gods kalpot Latvijai” valdes loceklis Andrejs Požarnovs, bet ar ziņojumiem uzstāsies biedrības darba grupu vadītāji un pārstāvji.
  Sapulces mērķis ir partijas “Gods kalpot Latvijai” dibināšana, partijas statūtu un programmas apstiprināšana, kā arī priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas.
  Partija “Gods kalpot Latvijai” programmas pamatā būs trīs vērtības:
  1) Cilvēks – ikkatram Latvijas iedzīvotājam ir tiesības uz drošību, pārticību un cieņpilniem dzīves apstākļiem;
  2) Dzimtā zeme – Dievs mums devis auglīgu zemi, strādīgas rokas, mīlestības pilnas sirdis, ticību saviem spēkiem; jāsāk ar sevi, savu sētu, savu novadu, tā atdzimstot ciemam pēc ciema, novadam pēc novada, uzplauks arī visa Latvija;
  3) Valsts – Latvijai jākļūst par Valsti, kuru par savējo dēvē tās tauta un kurai tās iedzīvotāji ir savējie.
  Papildu informācija: info@gkl.lv +371 29418977
  …Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/2BF9A450-D839-47AF-8F14-22C700D47154
  pozjarnovs