4.10.2017. pēc viltus brīdinājuma par spridzekli britu iznīcinātāji pavada “Ryanair” lidmašīnu no Lietuvas. Kauņas policija aiztur vīrieti saistībā ar viltus brīdinājumu par spridzekli “Ryanair” lidmašīnā

0
570

Viļņa/Londona, 4.okt., LETA–BNS/AFP. Pēc viltus brīdinājuma saņemšanas par lidmašīnā ievietotu spridzekli Lielbritānijas iznīcinātāji trešdien pavadījuši Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” lidmašīnu no Kauņas uz Londonas Stenstedas lidostu, paziņojusi Lietuvas policija un lidsabiedrība.
“Reiss no Kauņas uz Londonas Lūtonas lidostu tika novirzīts uz Londonas Stenstedas lidostu,” sacīja “Ryanair” pārstāvis.
Pēc Lietuvas policijas sniegtās informācijas, uz policiju plkst. 6.21 piezvanījis nenoskaidrots vīrietis, kurš apgalvojis, ka lidmašīnā, kas izlidos no Kauņas uz Lūtonu, ievietots spridzeklis. Policija kopā ar apkalpi lidmašīnu pārbaudījusi, taču nekas aizdomīgs nav atrasts, tāpēc nolemts atļaut lidmašīnai doties ceļā.
Taču, kad “Ryanair” lidmašīna ielidojusi Lielbritānijas gaisa telpā, pacēlušies gaisā divi britu gaisa spēku iznīcinātāji “Typhoon” un “Ryanair” lidmašīna novirzīta uz Stenstedas lidostu.
Lidmašīna nolaidās bez problēmām un, tiklīdz būs veiktas drošības pārbaudes, pasažieri ar autobusu tiks nogādāti Lūtonā.
Lielbritānijas policija uzskata, ka lidmašīnai izteikti viltus draudi un šis incidents nav saistīts ar terorismu.
Lietuvas policija cenšas noskaidrot, kas izteicis viltus draudus.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/world/9754808C-602C-4DBD-B9A9-DDB269BF9E94/

Kauņas policija aiztur vīrieti saistībā ar viltus brīdinājumu par spridzekli “Ryanair” lidmašīnā

Viļņa, 4.okt., LETA–BNS. Kauņas policija trešdien aizturējusi vīrieti, kas tiek turēts aizdomās, ka izteicis viltus brīdinājumu par Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” lidmašīnā ievietotu spridzekli.
24 gadus vecais vīrietis aizturēts Kauņas rajona Domeikavas pašvaldībā.
Kā ziņots, pēc nepatiesā brīdinājuma saņemšanas reisa lidmašīna, kas no Kauņas bija ceļā uz Londonas Lūtonas lidostu, tika novirzīta uz Lielbritānijas galvaspilsētas Stenstedas lidostu un to pavadīja Lielbritānijas iznīcinātāji.
Pēc Lietuvas policijas sniegtās informācijas, uz policiju plkst. 6.21 piezvanījis vīrietis, kurš apgalvojis, ka lidmašīnā, kam plkst.7 jāizlido no Kauņas uz Lūtonu, ievietots spridzeklis.
Policija kopā ar apkalpi lidmašīnu pārbaudīja, taču nekas aizdomīgs netika atrasts, tāpēc tika nolemts atļaut lidmašīnai doties ceļā.
Taču, kad “Ryanair” lidmašīna ielidoja Lielbritānijas gaisa telpā, gaisā pacēlās divi britu gaisa spēku iznīcinātāji “Typhoon” un lidmašīna tika novirzīta uz Stenstedu. Lidmašīna tur nolaidās bez problēmām, bet, kā norādīja Eseksas grāfistes policijas pārstāvji, Stenstedā uz desmit minūtēm tika aizturēti visi reisi.
Lielbritānijas policija pauda viedokli, ka lidmašīnai izteikti viltus draudi un šis incidents nav saistīts ar terorismu.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/world/6269F088-14D7-440C-8AE2-7D21714EC082/