9.5.2016 Latvijā un citur Eiropā, Izraēlā un Amerikā notiks akcija “Nemirstīgais pulks”

  0
  771

  9.5.2016 sabiedriskā pasākuma ietvaros notiek gājiens, kura dalībnieki nes savu radu – Lielā Tēvijas kara dalībnieku fotogrāfijas.
  9. maijā akcija “Nemirstīgais pulks” notiks arī Berlīnē, Lielbritānijā, Izraēlā, ASV un Latvijā, paziņoja reģionālās sabiedriskās organizācijas “Nemirstīgais pulks – Maskava” vadītājs Nikolajs Zemcovs.
  “Nemirstīgais pulks” ir sabiedriska akcija, kuras ietvaros notiek gājiens, kura dalībnieki nes savu radu – Lielā Tēvijas kara dalībnieku fotogrāfijas. Akcija notiek Uzvaras dienā Krievijā un citās valstīs. Pagājušajā gadā 9. maijā Krievijā “Nemirstīgā pulka” gājienā piedalījās aptuveni 12 miljoni cilvēku.
  Es apzināti pieminēju teritoriju no Kamčatkas līdz Kaļiningradai. Akcija notiek arī ārzemēs. Pulka gājieni notiks gan Eiropā, gan Izraēlā, gan arī Amerikā,” – preses konferencē trešdien stāstīja Zemcovs.
  Viņš piebilda, ka gājieni notiks Latvijā, Lielbritānijā un Vācijā — Berlīnē.
  “Nemirstīgais pulks” saliedē cilvēkus, kas mīl Krieviju, zina savas valsts vēsturi un sevi uzskata par tās daļu, tāpēc tas ir stāsts par to, kā cilvēki redz savu vietu šajā pasaulē, vai viņi vēlas lepoties ar mūsu valsts lielo veikumu un to, ko tā dāvājusi pasaulei,” – piezīmēja Zemcovs.
  …Info avots: http://sputniknews.lv/Latvia/20160316/986462.html
  9-maijs