5.oktobrī sveicam visus pedagogus Pasaules Skolotāju dienā!

0
771

UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (UNESCO LNK) un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) sveic visus pedagogus Pasaules Skolotāju dienā
5. oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules skolotāju diena, lai pateiktos skolotājiem par ieguldīto darbu kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā un visas sabiedrības attīstībā.
Šogad Pasaules skolotāju diena pēc UNESCO iniciatīvas veltīta tematam: „Tiesības uz izglītību nozīmē tiesības uz kvalificētu skolotāju” ( “The right to education means the right to a qualified teacher,”), lai atgādinātu, cik nozīmīgi ir veicināt izglītības pieejamību un skolotāju profesionālo pilnveidi, jo skolotājs ir virzošais spēks katra indivīda un sabiedrības izaugsmē.
UNESCO LNK uzsver skolotāju svarīgo lomu zināšanu nodrošināšanā, attieksmju veidošanā un vērtību uzstādīšanā, kas ir būtiskākie aspekti pasaules izpratnes veidošanā un spējā rast risinājumus ilgtspējas problēmām sabiedrībā, vidē un ekonomikā.
LIZDA vēl lai izdodas ikdienā nosargāt sirdsdegsmi, radošu garu, iemantot un saglabāt skolēnu un studentu mīlestību un aicina konkursā “Liec savam pedagogam pasmaidīt!” piedalīties ikvienu Latvijas skolēnu, studentu, kā arī skolēnu/studentu grupu daloties ar savu stāstu, bildēm, video, par to kā ir izdevies pārsteigt savu pedagogu Pasaules Skolotāju dienā – 5.oktobrī.
Skolēn, Student – Liec savam arī savam pedagogam pasmaidīt un piedalies konkursā! Uzzināt vairāk: www.lizda.lv
…Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/3242AD92-3BA4-46BC-B251-DDE366136973/