airBaltic lidmašīna novirzīta nosēsties Rīgas lidostā, evakuēti pasažieri

  0
  1462

  Aviokompānijas airBaltic lidmašīna, kas veikusi reisu Amsterdama – Tallina, novirzīta uz Rīgas lidostu. Tas noticis spēcīgā vēja dēļ, ziņo igauņu portāls Delfi.
  Pēc pasažieru teiktā, lidojuma laikā viņi sadzirdējuši dīvainu troksni. Pēc portāla ziņām, kad lidmašīna nosēdusies, no tās evakuēti visi pasažieri, bet pēc tam pie gaisakuģa piebraukušas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas.
  Lidmašīnai bija jāpiezemējas Tallinā ap pulksten 14:00, taču, kā tiek vēstīts, vēl 16:00 pasažieri atradušies Rīgas lidostā.
  15:45 viņiem izsniegta bagāža, bet kad viņi tiks nogādāti Tallinā, pagaidām netiek ziņots.
  Savukārt lidsabiedrība airBaltic skaidro, ka šodien, 29.aprīlī, tās reiss BT 622 ar lidmašīnu Boeing B737-300 no Amsterdamas uz Tallinu tika novirzīts uz Starptautisko lidostu “Rīga” slikto laikapstākļu dēļ Tallinā.
  Pēc sākotnējās informācijas lidmašīnā atradās 93 pasažieri un pieci apkalpes locekļi. Šobrīd visi reisa pasažieri ir atstājuši lidmašīnu un atrodas Rīgas lidostas terminālī. Saskaņā ar sākotnējo informāciju neviens pasažieris nav cietis.
  airBaltic prioritāte ir drošība. airBaltic atvainojas visiem pasažieriem par sagādātajām neērtībām. Šobrīd lidsabiedrība sagatavo rezerves lidmašīnu Rīga – Tallina reisam, lai nogādātu pasažierus plānotajā galamērķī pēc iespējas ātrāk.
  Sīkāku informāciju airBaltic varēs sniegt pēc pilnīgas izmeklēšanas procedūras.
  Šopēcpusdien ir saņemts sīkāks airBaltic skaidrojums par notikušo.
  …Info avots: http://nozagts.focus.lv/news/aviokompanijas-airbaltic-lidmasina-novirzita-nosesties-rigas-lidosta-evakueti-pasazieri?11887