Aiz VID ierīkots nelegāls un bīstams stāvlaukums, bet atbildīgā – nav!

  0
  771

  Par bīstamu stāvlaukumu tieši aiz Valsts ieņēmumu dienesta ēkas raidījumam “Bez tabu” norāda VID apmeklētāji. Teritorijā atrodas arī vaļējas, dziļas lūkas.
  VID apmeklējums dārgi beidzies kādai sievietei – viņa, neievērojot vaļējo lūku, tajā iebrauca ar automašīnas priekšējo riteni. Palaimējies, ka dēlam bijusi brīvdiena, un viņš ieradies palīdzēt spēkratu izcelt.
  Automašīnu, protams, nācies vest uz servisu, bet ne jau tas sievieti uztrauc. “Ja nu tur iekrīt kāds cilvēks, un ja bērns?” vaicā Ineta. Viņa uzskata, ka akas būtu jānorobežo, vai vismaz jāuzstāda brīdinājuma zīmes ap tām.
  Šobrīd gan pie lūkas parādījies improvizēts brīdinājums – zars, kurš pirms tam neesot bijis, taču tā nav vienīgā atvērtā lūka teritorijā. Novērojams, ka gana daudz VID apmeklētāju izmanto šo stāvvietu.
  Valsts ieņēmumu dienesta pārstāve stāsta, ka ar nedrošo stāvlaukumu VID neesot nekādas saistības. Apmeklētāji aicināti sekot norādēm un novietot automašīnas klientiem paredzētajās stāvvietās, teritorijā ir 70 iezīmētas stāvvietas. Savukārt darbiniekiem nodrošināts laukums ar 320 numurētām stāvvietām.
  Latvijas valsts ceļu pārstāve noskaidrojusi, ka norādītais objekts nav nodots ekspluatācijā, un ceļa zīmju uzstādīšana nav saskaņota. Latvijas valsts ceļi skaidrošot objekta īpašniekus, lai aizrādītu par nesaskaņotu zīmju izvietošanu un nepieciešamību sakārtot objektu, atbilstoši visām prasībām.
  Zemes grāmatā pieejamā informācija liecina, ka šis stāvlaukums atrodas uz SIA “Mežaparka infrastruktūra” zemes. Uzņēmuma valdes loceklis Jānis Stakens jau esot devis rīkojumu ceļa zīmju demontēšanai.
  Ar zemes īpašniekiem neesot saskaņota stāvlaukuma izveide, un tajā atrasties neesot droši, tā esot nepabeigta iela. Viņš izsaka minējumu, ka par nelegāla stāvlaukuma ierīkošanu ir atbildīgs kāds no Valsts ieņēmumu dienesta.
  skaties.lv
  …Info avots: http://nozagts.focus.lv/news/aiz-vid-ierikots-nelegals-un-bistams-stavlaukums-bet-atbildiga-–-nav?11551