Arī “Apvienotajam Baltijas Jūras un Latvijas Tūrisma forumam 2018” nav gājuši secen sociālo tīklu un cīņas pret viltus ziņām akcenti

  0
  508

  2018. gada 14.-15. novembrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ( Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga) notiek Apvienotais Baltijas Jūras un Latvija Tūrisma forums 2018.
  Šī gada tēmas “Pārmaiņu priekšā” ietvaros tika plānota daudzveidīga programma ar iespējām apmainīties ar idejām un zināšanām un sazināties ar līdzīgi domājošām tūrisma organizācijām un uzņēmumiem no visām Baltijas jūras valstīm.
  Īpašais pasākuma laiks izvēlēts saistībā ar Latvijas Simtgades svinībām, un šogad notikums tiks apvienots ar 11. Baltijas jūras tūrisma forumu, aicinot viesus no visām Baltijas reģiona valstīm un radot vēl nebijuša vēriena pasākumu mūsu valsts tūrisma profesionāļiem.
  Foruma programma, prezentācijas un diskusijas vērsa uzmanību ne vien uz aizraujošām, bet arī sarežģītām un pretrunīgām pārmaiņām tūrisma praksē un politikā, motivējot tām sagatavoties, lai ceļošana kļūtu vēl nozīmīgāka, viedāka un atbildīgāka – gan viesiem un vietējiem, gan mantojumam un videi.
  Forumu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ciešā sadarbībā ar organizācijām, kas regulāri koordinē Baltijas jūras tūrisma forumus – Meklenburgas–Priekšpomerānijas reģiona tūrisma padomi Vācijā, Eiropas Savienības tūrisma stratēģijas politikas izstrādātājiem Baltijas jūras reģionam un Baltijas jūras tūrisma centru.
  Cita informācija saistībā ar 2018. gada foruma saturu un organizēšanu, kā arī informācija par iepriekš notikušajiem Baltijas jūras tūrisma forumiem un ar tiem saistītās deklarācijas atrodamas mājaslapā www.balticseatourism.net
  …Info avots:
  http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/apvienotais-baltijas-juras-un-latvija-turisma-forums-2018