Arī zviedru vēlēšanas nozags krievi?

  0
  752

  Arī Tu, Brut! Esošo un nākošo “nozagto” vēlēšanu sarakstu taisās papildināt zviedri, ja ticam gaužajām pasāžām no premjera Stefana Lovfena mutes. Krievu hakeri jau cierējot uz saviem aukstasiņu kaimiņiem, kas gatavojās 2018. gada vēlēšanām.
  Tātad, ja ticam Brenana kungam no CIP, tad Krievija ir iejaukusies ASV, Francijas un Vācijas vēlēšanās. Jautājums tikai, kā to spēj nabadzīga valsts, kurā svešvalodās pieņemami runā tikai 1% iedzīvotāju. 250 miljonu Amerikas iedzīvotāju ietekmēt nav viegli- ja reiz to nespēja Hilarijas sarīkotie vēlēšanu “karuseļi”, organizētie meksikāņi, mirušās dvēseles un kara gatavībā mobilizētās appederastu aprindas. Turklāt CIP ir superslepena iestāde, viņu sagādātie pierādījumi ir tik superslepeni, ka pats Brenans tos nav redzējis, nemaz nerunājot par iespēju parādīt tos presei un atmaskot pūķinu līdz galam)
  Ja runājam nopietni un ignorējam masu mēdiju retardus, tad varam redzēt tikai 2 reālus mērķus šai panikas kurināšanas kampaņai:
  1) Tradicionāli ilgtermiņā realizēta Krievijas defamācijas kampaņa,
  2) Mēģinājumi attaisnot iespējamo liberāļu-genderistu-globālistu- welkomistu neveiksmi, kuru varētu izskaidrot nevis ar vēlētāju ilgtermiņa neapmierinātību ar ES liberālajām “elitēm”, bet gan ar Krievijas roku.
  PS. Bail padomāt, kā Kremļa proktologu rokas šaudīsies pa Latviju 2018. gadā.
  …Info avots: http://www.tvriga.com/arzemes/247-ari-zviedru-velesanas-nozags-krievi