Bondars esot darbojies Saskaņas/GKR un “Latvijas attīstībai” interesēs, balsojis par azartspēļu zālēm, piketā “zīmējies” ar plakātu krievu valodā un saukli no kriminālo aprindu leksikas

0
422

“Reģionu Alianse” no partijas izslēdz Mārtiņu Bondaru

Partijas “Reģionu Alianse” šodien notikušajā valdes sēdē tika pieņemts lēmums par partijas biedra Mārtiņa Bondara izslēgšanu no politiskā spēka biedru rindām.
Konkrētais Mārtiņa Bondara lēmums un iesniegums ar lūgumu izslēgt viņu no partijas “Reģionu Alianse” bija likumsakarīgs pēdējā laika notikumu rezultāts – ņemot vērā, ka viņš jau ilgāku laiku darbojies pret partiju apvienības “Latvijas Reģionu Apvienība” (LRA) un paša pārstāvētās partijas “Reģionu Alianse” interesēm.
Mārtiņa Bondara darbība šajā laikā izpaudās centienos šķelt LRA – turklāt darot to partiju “Latvijas attīstībai” (LA) un “Vienotība” interesēs. Nekonsultējoties ar kolēģiem, viņš iesaistījās jaunas politiskas organizācijas veidošanā, kā arī vienpersoniski veda sarunas par sadarbību ar LA – partiju, kuras līderis Juris Pūce ir saistīts ar OIK skandālu, jo gan Kampara, gan Pavļuta laikā, būdams Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs, arī viņš ar savu parakstu apstiprināja uzņēmumiem izsniegtās OIK licences.
Savukārt Mārtiņš Bondars, kurš Rīgā publiski it kā cīnās pret Saskaņu, bija tas, kurš personīgi devās uz Liepāju, lai veicinātu Saskaņas nokļūšanu Liepājas pašvaldības koalīcijā. Ņemot vērā paša M.Bondara izteikumus attiecībā uz “Saskaņu” – ka ideoloģisku atšķirību viņam ar šo partiju neesot, izņemot nacionālās drošības un ekonomikas attīstības jautājumos, kas gan neskarot pašvaldības darba kārtību, jāsecina, ka faktiski šī publiskā poza nebūt nav patiesa.
Turklāt, piesakot sevi kā LRA pārstāvi, Mārtiņš Bondars Liepājā kontaktējās ar “Gods kalpot Latvijai” pārstāvjiem, lai vestu separātiskas sarunas par apvienošanos startam 13.Saeimas vēlēšanās.
Andrejs Ence, partijas “Reģionu Alianse” priekšsēdētājs: “Šie ir tikai daži no pārkāpumiem pret partiju un tās biedriem, ko paveicis Mārtiņš Bondars, nemaz nerunājot par to, ka viņš nopludināja citas partijas pārstāvim “Reģionu Alianse” iekšējās lietošanas dokumentu. Tāpat mums ir nesaprotams viņa balsojums Rīgas domē par azartspēļu zālēm, pikets ar plakātu krievu valodā un saukli no kriminālo aprindu leksikas, kas būtībā parāda M.Bondara attieksmi pret paša pārstāvēto partiju kopumā. Savukārt, ņemot vērā viņa aktivitātes medijos, nomelnojot LRA, līdz ar to arī “Reģionu Alianse”, tiešā veidā tiek ietekmēta mūsu partiju apvienības un jaunpienākušo sadarbības organizāciju/biedrību reputācija sabiedrības acīs. Uzskatu, ka mūsu lēmums izslēgt Mārtiņu Bondaru no “Reģionu Alianse” ir pamatots un nepieciešams, lai partija turpmāk varētu darboties saliedēti Latvijas iedzīvotāju interesēs un atbilstoši tam, ko esam solījuši saviem vēlētājiem.”
…Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/506ECF67-DBC7-4F5D-8F3A-5529FEF0C7DE/ un https://twitter.com/nilsusakovs/status/907606279602012160

“Reģionu alianse” no partijas izslēdz Bondaru

Rīga, 19.dec., LETA. Partija “Reģionu alianse” šodien valdes sēdē pieņēma lēmumu par Mārtiņa Bondara izslēgšanu no politiskā spēka biedru rindām, aģentūru LETA informēja politiskā spēka pārstāvis Valdis Verners.
“Mārtiņa Bondara lēmums un iesniegums ar lūgumu izslēgt viņu no partijas “Reģionu alianse” bija likumsakarīgs pēdējā laika notikumu rezultāts – ņemot vērā, ka viņš jau ilgāku laiku darbojies pret Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un paša pārstāvētās partijas “Reģionu alianse” interesēm,” teikts partijas paziņojumā.
RA uzskata, ka Bondara darbība šajā laikā izpaudās centienos šķelt LRA, turklāt darot to partiju “Latvijas attīstībai” un “Vienotība” interesēs. “Nekonsultējoties ar kolēģiem, viņš iesaistījās jaunas politiskas organizācijas veidošanā, kā arī vienpersoniski veda sarunas par sadarbību ar “Latvijas attīstībai”,” norāda politiskā spēka pārstāvji.
“Savukārt Bondars, kurš Rīgā publiski it kā cīnās pret “Saskaņu”, bija tas, kurš personīgi devās uz Liepāju, lai veicinātu “Saskaņas” nokļūšanu Liepājas pašvaldības koalīcijā,” pauž RA pārstāvji.
Piesakot sevi kā LRA pārstāvi, Bondars Liepājā esot kontaktējies ar “Gods kalpot Latvijai” pārstāvjiem, lai vestu separātiskas sarunas par apvienošanos startam 13.Saeimas vēlēšanās, teikts politiskā spēka paziņojumā.
“Šie ir tikai daži no pārkāpumiem pret partiju un tās biedriem, ko “paveicis” Mārtiņš Bondars, nemaz nerunājot par to, ka viņš nopludināja citas partijas pārstāvim “Reģionu alianse” iekšējās lietošanas dokumentu,” pauž partijas “Reģionu Alianse” priekšsēdētājs Andrejs Ence.
Encem ar kolēģiem tāpat esot nesaprotams viņa balsojums Rīgas domē par azartspēļu zālēm, pikets ar plakātu krievu valodā un saukli no kriminālo aprindu leksikas, kas būtībā parādot Bondara attieksmi pret paša pārstāvēto partiju kopumā.
“Ņemot vērā viņa aktivitātes medijos, nomelnojot LRA, – līdz ar to arī “Reģionu aliansi”, – tiešā veidā tiek ietekmēta mūsu partiju apvienības un jaunpienākušo sadarbības organizāciju un biedrību reputācija sabiedrības acīs, uzskatu, ka mūsu lēmums izslēgt Mārtiņu Bondaru no “Reģionu Alianse” ir pamatots,” pauž RA vadītājs. Šāds solis esot nepieciešams, lai partija turpmāk varētu “darboties saliedēti Latvijas iedzīvotāju interesēs un atbilstoši tam, ko esam solījuši saviem vēlētājiem”.
Kā ziņots, Bondars nolēmis izstāties no LRA ietilpstošās partijas “Reģionu alianses”. Viņš skaidroja, ka šādu lēmumu pieņēmis, “ņemot vērā LRA pieņemtos lēmumus un RA vadošo politiķu tiešu atbildību par tās ieņemto kursu, kas nav Latvijas valsts iedzīvotāju interesēs, kā arī tuvināšanos Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kļūstot par ZZS piedevu”.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/B894CF70-44B2-4182-B969-F4C90A29F20C/