FOTO: Kolektīvās monogrāfijas “Zinātniskā rakstīšana un pētījumu rezultātu izplatīšana” atvēršana RSU

  0
  1104

  Rīga, 3.okt., LETA. Šodien plkst.13 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiek kolektīvās monogrāfijas “Zinātniskā rakstīšana un pētījumu rezultātu izplatīšana” atvēršanas pasākums, aģentūru LETA informēja pasākumā.
  Grāmata, kuru veidojuši 12 autori, ir pirmais latviski izdotais darbs, kurā sistemātiski un vispusīgi sniegta informācija par zinātniskās rakstīšanas prasmēm, to pilnveidošanu, par pētījumu rezultātu izplatīšanu un informācijpratību zinātnē.
  Jaunizdotā monogrāfija, kas veltīta Latvijas valsts simtgadei, kalpos kā rokasgrāmata plašai mērķauditorijai visās zinātņu jomās, uzskata izdevuma veidotāji. Neskatoties uz to, ka iegūto rezultātu komunicēšana ir noteikta par vienu no pienākumiem zinātniskā darba veicējiem, Latvijā līdz šim akūti iztrūcis šādu visaptverošu izdevumu. Grāmata aptver tādus tematus kā akadēmiskā un zinātniskā rakstīšana studiju procesā, zinātniskās publikācijas veidus, struktūru un izstrādi, kā arī pētījuma rezultātu izplatīšanu.
  Kolektīvās monogrāfijas autoru kolektīvs aptver gan zinātniekus, gan RSU mācībspēkus, tostarp arī valodniecības un bibliotēkas zinātņu nozares pārstāvjus.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/B2526C54-1D2B-4C1D-BA74-3BF770612E21/