Jūrmalā nekas nav mainījies: Truksnis paliek amatā

  0
  788

  Vai kaut kam ir jāmainās, lai vienreiz “izsvilpts” un ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) pabaidīts pilsētas mērs ātri atgrieztos savā vietā? Jūrmalas dome saka pārliecinošu “nē!”
  Ārkārtas domes sēdē domes priekšsēdētāja vietniece, domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāja Rita Sproģe mēra amatam atkal izvirzīja Truksni. Viens otrs deputāts gan pa pusei retoriski ievaicājās, vai kas ir mainījies, kopš Trukšņa atstādināšanas no amata. Truksnis teicās neko nezinot, arī Sproģe teica, ka, viņasprāt, nekas nav mainījies. Tomēr beigu beigās par Truksni nobalsoja astoņi no 15 deputātiem un viņš atgriezās nesen zaudētajā amatā.
  Pirms tam gan opozicionāri pameta domes sēžu zāli, cerēdami, ka tā izdosies “noraut kvorumu”. Neizdevās vis, jo bez Trukšņa dzimtās partijas – Zaļo un zemnieku savienības – septiņiem deputātiem zālē palika arī “Saskaņas centra” pārstāve Karina Siņkēviča.
  Tikpat draudzīgi šie domnieki arī nobalsoja. Truksnim un Sproģei izrādījās taisnība – būtībā nedz Jūrmalā, nedz tās domē tiešām “nekas nav mainījies”. Jo runa acīmredzot ir nevis par pilsētu, bet gan par deputātu personiskajām attiecībām.
  …Info avots: http://www.infotop.lv/article/lv/jurmala-nekas-nav-mainijies-truksnis-paliek-amata
  truksnis-atgriezas