Kas notiek, ja neievēro “partijas dizsciplīnu”? Ideja ar motorzāģi nemaz nebija tik slikta, bet realizēta nevietā, nelaikā, bez atbilstoša pavadījuma

  0
  205

  Viktors Nalivaiko-Ekmanis

  Rīta (vakara) POZITĪVS no Melnās Lapsas
  Šoreiz par to, kas notiek, ja neievēro “partijas dizsciplīnu”.
  Pēc kritikas par priekšvēlēšanu reklāmu, partija “No Sirds Latvijai” (NSL) no savām rindām izslēgusi valdes locekli Normundu Grostiņu.
  Melnā Lapsa apsveic savu draugu Normundu Grostiņu ar sekmīgu šo savas karjeras posma nobeigumu! Doprigalsja kasatik…
  Melnai Lapsai gan radās jautājums – Vai Sudrabotie nesaprot, ka “taisa mūsu “rudajam” biogrāfiju”? Varēja tak pa kluso novākt kārtējā pilnsapulcē… A tagad, oj vei, skandāls, kurā pēc idiotiem izskatās viņi, bet, Normund, Tev biogrāfijā vēl viens “medālis” pie krūtīm! (Klausies, tikai starp mums – Tu to speciāli organizēji?) Kāds paskaidrojiet šiem… alternatīvi apdāvinātajiem, ko nozīmē polittehnoloģijas.
  P.S. Melnā Lapsa uzskata, ka ideja ar motorāģi nemaz nebija tik slikta, bet realizēta nevietā, nelaikā, bez atbilstoša pavadījuma un… skumst, jo kritiķu izsviešana no kolektīva ir tā (kolektīva) degradācijas pazīme (skatāmies uz Ausaiņiem un kasām pakausi).
  Avots: https://www.tvnet.lv/6438235/pec-kritikas-par-prieksvelesanu-reklamu-nsl-no-partijas-izslegusi-valdes-locekli-normundu-grostinu?fbclid=IwAR33_wZ4-ZU9r6d-tbQVJll-dviIQ1Nh12hgVMM-Eby-6dokgngllE4h-gg
  …Info avots: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1171844316287801&set=a.133787006760209&type=3&theater