Klosterī izmitināja 5 bēgļus: 9 mūķenes stāvoklī (papildināts ar 1 rindkopu par fake ziņu)

1
1986

Papildinājums 08.02.2017 par fake ziņu BB.vesti.lv no Itālijas parodiju ziņu portāla publicējuši “fake ziņu” par 9 mūķeņu grūtniecību no 5 bēgļiem:

Ziņa nākusi no itālijas parodiju ziņu portāla un to pārpublicējuši Sputnik News, Sözcü, IMP News, Yurt, Akşam, Milliyet Hürriyet un bb.vesti.lv

https://teyit.org/english/9-nuns-in-a-monastery-in-italy-where-immigrants-stayed-became-pregnant/

 

Māra Bergmane

Jūlijā Milānā kāds katoļu klosteris pie sevis izmitinājis piecus bēgļus, kas bija ieradušies no Ziemeļāfrikas. Viņi sieviešu klosterī dzīvojuši kopā ar jaunām mūķenēm, kuras par šādiem kaimiņiem bijušas itin priecīgas. Turklāt pēc sešiem mēnešiem atklājās, ka ar deviņām mūķenēm ir notikušas interesantas lietas.
Kad sākuši uzdot jautājumus vecākajai mūķenei jeb aizbildnei, kā tas tā varēja gadīties, tad viņa paskaidrojusi, ka savas mātes slimības dēļ viņa bijusi spiesta nakšņot mājās, un klosteri atstājusi bez uzraudzūibas, raksta Il Giornale Italiano.
Kad jautājums par to, kā tas ir sanācis, ka viņas ir stāvoklī, ticis uzdots jaunajām mūķenēm, tās apgalvojušas, ka ar viņām noticis tas pats, kas ar Svēto Jaunavu Mariju – šķīstā ieņemšana. Mūķenes kategoriski noliegušas, ka viņām ar kādu būtu bijušas dzimumattiecības.
Savukārt āfrikāņi uz šo pašu jautājumu atbildējuši: “Mēs lieliski pavadījām laiku un izklaidējāmes, paldies māsām, un mēs šo klosteri ieteiksim visiem saviem draugiem. Paldies, māsas, paldies, Itālija”.
…Info avots: http://bb.vesti.lv/news/klosteri-izmitinaja-5-beglus-9-mukenes-stavokli?22668