KNAB apcietinātā Martinsona dēls Mārcis esot bagātāko Latvijas jauniešu “topa” līderis

  0
  404

  Žurnāls “Kapitāls” sadarbībā ar “Lursoft” ir izpētījis turīgākos Latvijas iedzīvotājus, kuriem: vēl nav 30 gadi, pieder uzņēmumi, kas uzrāda lielāko peļņu un apgrozījumu, kā arī pieder ne mazāk par 30% uzņēmuma kapitāla.
  Starp Latvijas uzņēmējiem, kas nav sasnieguši 30 gadu vecumu, bet kuru uzņēmumi ir uzrādījuši labākos rezultātus, liela daļa ir saistīta ar stāstu par pašlaik biznesā notiekošo paaudžu maiņu: to, ko ir radījuši vecāki, galu galā pārņem bērni, skaidro žurnāls.
  Bet arī tas notiek ļoti dažādi, vēsta Delfi. Kāds – kā viesnīcu tīklu “Wellton” un “Rixwell” īpašnieks Vadims Muhins – pārņēmis biznesu pašā tā attīstības sākumā un dažu gadu laikā pats panācis augstus rezultātus. Turpretim cits, šķiet, pagaidām drīzāk ir tikai nomināls īpašnieks, bet uzņēmumu reāli vada viņa tēvs vai māte.
  Interesanti, ka pirmajā vietā ar lielu atrāvienu – ar 17,3 miljoniem eiro – ierindojies 25 gadus vecais Mārcis Martinsons. Viņam oficiāli pieder SIA “MM Investīcijas”. Patiesībā biznesu ir uzbūvējis viņa tēvs – ar sakariem politiskajās aprindās bēdīgi slavenais uzņēmējs Māris Martinsons, kurš ticis apcietināts dēļ korupcijas Rīgas Satiksmē.
  2013.gadā Martinsons vecākais tika apsūdzēts finanšu noziegumos (pēc tiesas sprieduma samaksāja nelielu naudas sodu) – un apmēram tajā pašā laikā par holdinga oficiālo īpašnieku kļuva viņa dēls. Kā zināms, tagad Martinsons vecākais atkal ir apcietināts – saistībā ar “Rīgas satiksmes” kukuļošanas lietām.

  …Info avots: http://focus.bb.lv/news/apkopots-bagatako-latvijas-jauniesu-uznemeju-tops-parliecinosi-pirmais-marcis-martinsons-foto?23472&fbclid=IwAR3mH0Vq6H3-zAS11D4OM0kiWsptlNuJcRo94GdSEG77BvwjJ3HmEI0HM2g