Melngalvju namā Jaungadu sagaida pēc Maskavas laika

  0
  831

  Jaunā gada sagaidīšana vienmēr ir iemesls svinībām. Rīgā šogad 11. novembra krastmalā pulcējās 80 000 rīdzinieki un pilsētas viesi, dažādi pasākumi notika daudzās lielākajās Rīgas iestādēs, tostarp Gaismas pilī un Melngalvju namā. “Latvijas avīzes” žurnālists pauž neizpratni, kāpēc rīdzinieki īpašu uzmanību pievērsa svinībām plkst. 23.00 pēc lielā kaimiņa laika.
  “Mūsu līdzpilsoņu vēlme redzēt Latviju kā Krievijas provinci ar katru gadu kļūst aizvien nomācošāka. Gada nogalē Rīgā daži sāka runāt skaidru valodu – jaunais gads jāsagaida pēc Maskavas laika, klausoties Krievijas prezidenta uzrunu! Ciniskās bezkaunības piesegšanai tiek skaidrots, ka tas darīts daudzo kaimiņzemes tūristu dēļ, lai varenplašās lielvalsts viesi Latvijā justos kā mājās. Ja kāds gribēšot klausīties, stundiņu vēlāk runāšot arī vietējais prezidents,” “Latvijas avīzē” raksta Agris Liepiņš.
  Žurnālists gan norāda, ka tie ir vien meli, kas radīti ar mērķi, lai “zemnieku tauta” saprastu, ka “Latvijā noteicošā ir Krievijas informatīvā telpa, Latvija ir krievu pasaulei piederoša zeme!” Rīgas domei piederošajā Melngalvju namā jaunais gads tika sagaidīts arī pēc Maskavas laika. Zelta Jaungada balle ar vakara vadītāju Valdi Melderi bija viena no iespaidīgākajām Jaunā gada sagaidīšanas ballēm. Tomēr jautājums paliek aktuāls – kāpēc Rīgā vajag priekā dzindzināt šampanieša glāzes brīdī, kad Kremļa sienās sāk līksmot par Jauno gadu?
  Tāpat arī sociālo tīklu lietotāji dzirdējuši par skandālu Gaismas pilī, kur bija iecerēts arī priecāties kopā ar Lielo Kaimiņu un klausīties Krievijas prezidenta uzrunu. Liepiņš to dēvē par rūpīgi pārdomātu un ieplānotu akciju.
  “Izvēlētās svinību vietas visnotaļ zīmīgas mūsu valstij. Gaismas pils ir latviešu tautas garīgo vērtību krātuve, savukārt Melngalvju namā vēl nesen mitinājās prezidents. Putina runa kalpotu kā vīraka kvēpināšana, izdzenot no ēkas “nelabos garus”. Ušakova plāns izdosies pa pusei, jo Gaismas pils saimnieki, sajūtot sabiedrības nepatiku, no šī pasākuma atteicās,” raksta žurnālists.
  Kāpēc Rīgas domei pēkšņi sagribējies svinēt pēc Maskavas laika? Gribējās gan jau arī iepriekš, bet kāpēc tieši šobrīd radusies lielā drosme? Liepiņš to skaidro ar jaunā ASV prezidenta Trampa vēlmi administrācijā iekļaut politiķi, kura ziedu laiki meklējami tālajos astoņdesmitajos. Mērķis – uzlabot attiecības ar Krieviju, ļaujot tai saglabāt ietekmi bijušajās padomju republikās…
  Valsts prezidentam jāgaida vien kad viņam dos vārdu. Liepiņš gan ironizē, ka prezidenta kanceleja nesēž rokas klēpī salikusi, bet rūpējas par egli pils priekšā. Kā jau ziņots, prezidenta pils egles dekorāciju īrei izmantoti 40 000 eiro…
  …Info avots: http://nozagts.com/news/latvija-klust-par-krievijas-provinci-melngalvju-nama-jaungadu-sagaida-pec-maskavas-laika?10205