Politiskā situācija šobrīd sāk atgādināt situāciju pēc 6. Saeimas vēlēšanām

  0
  252

  Andris Pauls-Pāvuls

  Politiskā situācija šobrīd sāk atgādināt situāciju pēc 6. Saeimas vēlēšanām. Toreiz organizēju koalīcijas veidošanas sarunas Gunta Ulmaņa aicinātajam Ministru prezidenta kandidātam Mārim Grīnblatam (TB). Saeima bija sadalījusies divos blokos Grīnblata un Čevera 50/50. Grīnblatu faktiski pierunāja Latvijas Ceļš (LC), solot nodrošināt “pārpirkt” balsis, bet apmuļķoja. Pēc tam Ulmanis nosauca Čeveru, kuru arī izgāza. Rezultātā Latvija tika pie bezpartejiskā Šķēles valdības.
  Tagad rādās līdzīgi.
  Ja opozīcijā atstāj S, Lemberga ar ZZS un KPVLV, tad Bordānam ir 50 balsis. Pieņemu, jau tagad ir smadzeņu pūderētāji, kuri Bordānam sola “tūdaļ izjaukt KPVLV”, “arestēt Kaimiņu”, “garantēt četras balsis”, dajebko, lai Bordāns uzkāptu uz grābekļa (neietu kopā ar KPVLV) un viņu varētu balsojumā izgāzt. Tā 1995. LC biedēja TB ar Čeveru, kurš esot “Maskavas roka” un TB uzkāpa uz LC grābekļa.
  Kad Bordāns būs izgāzts, ļaus to pašu atkārtot Gobzemam un arī izgāzīs. Tā adatainie JKP un KPVLV paliks par izsmieklu, kā tādi “sabraukti ezīši”.
  Protams, to ir iespējams novērst, ja Bordāns un Gobzems atmet savas ambīcijas un vienojas valdību veidot kopā.
  …Info avots: