“Prettiesisks” Jaungada nakts brauciens no centra līdz Imantai par 26 eiro: cilvēki šokā par svētku nakts takšu cenām, bet vainīgs “pieprasījuma pieaugums”

0
555

Lai gan taksometru izsaukšanas serviss “Taxify” pāris dienas pirms Vecgada vakara savus klientus jau brīdināja par paaugstinātajām brauciena izmaksām, kādas gaidāmas svētku vakarā un naktī, cilvēki sociālajos tīklos “vārās” dusmās par noteiktajiem tarifiem. Tie krietni pārsnieguši Rīgas domes noteiktos “griestus”.
“Taxify” brīdināja, ka tarifi atbildīs Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktajiem taksometru maksimālajiem tarifiem, proti, 2,13 eiro par iekāpšanu, 71 cents par kilometru un 14 centi par minūti. Taču realitātē cenas pārspējušas visus rekordus.
Sociālā tīkla “Twitter” lietotāji novērojuši, ka līdz plkst. 4.00 rītā tarifi vēl bijuši tādi, par kādiem brīdināts, taču vēlāk cenas burtiski kāpušas debesīs. Kāds svinētājs par braucienu no centra līdz Imantai samaksājis 26 eiro, vēl kāds no “Piena” līdz “Mēbeļu namam” 24 eiro.
Jau tocis vēstīts, ka ikdienā iekāpšana “Taxify” servisa taksometrā maksā 71 centu, par kilometru jāmaksā 36 centi, bet par minūti jāmaksā 13 centi.
Kā skaidroja “Taxify” vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš, paaugstināti tarifi nozīmē, ka “Taxify” servisam pieslēgsies vairāk vadītāju. Tāpēc “Taxify” varēs nodrošināt braucienus vairāk cilvēkiem, vienlaikus dodot iespēju vadītājiem nopelnīt mazliet vairāk nekā ikdienā.

Jānis Polis
@JanisPolis
Heh, @taxify_latvia normāli uzmetuši gan savus klientus, gan taksistus, gan uzlikuši pilnīgu mīksto @RigasDome max tarifiem. pic.twitter.com/7oXC7HUrpX.
3:52 AM – Jan 1, 2018

Mārtiņš Švāns
@sv4ns
Replying to @JanisPolis @taxify_latvia and @RigasDome
Jā, es arī biju, maigi sakot, šokā par 26€ braucienu no centra līdz Imantai.
5:14 AM · Jan 1, 2018.

Mārtiņš Mičulis
@miculis
Replying to @JanisPolis @taxify_latvia and @RigasDome
Un kā tas ir – uzmetuši klientus un taksistus? Man vakar daudzi teica – Wow – VARĒJA pat dabut taksi (Taxify), citus gadus nebija pat stundu pieejams vispār. Zinu dažus ka ieraudzīja tarifu = nebrauca. Citi priecīgi ka bija pieejams taxis, pofig cena.
1:54 PM · Jan 1, 2018

Astra Cīrule
@acirule
Replying to @Zmeycharauski @lolifish and 4 others
Pusvienos vēl bija pa lēto. Četros no rīta – 4x tarifs.
2:38 PM · Jan 1, 2018

Oskars Pundurs
@MrPundurs
Replying to @JanisPolis @taxify_latvia and @RigasDome
Mūsu brauciens no Piena uz Mēbeļu namu …👍 sarkastisks “mjāāa”… Bet, pozitīvi, ka atbrauca 3minūtēs.
…Info avots: http://jauns.lv/raksts/zinas/265212-jauna-gada-nakti-brauciens-no-centra-lidz-imantai-26-eiro-cilveki-soka-par-svetku-nakts-taksu-cenam um https://mobile.twitter.com/MrPundurs/status/947823348255543297?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fjauns.lv%2Fraksts%2Fzinas%2F265212-jauna-gada-nakti-brauciens-no-centra-lidz-imantai-26-eiro-cilveki-soka-par-svetku-nakts-taksu-cenam

Rīgas dome: “Taxify” tarifu paaugstināšana Jaungada naktī bija prettiesiska

Rīga, 2.janv., LETA. Mobilās lietotnes “Taxify” Vecgada vakarā un Jaungada naktī vairākas reizes paaugstinātais pārvadājumu tarifs pārsniedza Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktos maksimālos tarifus, līdz ar to šāda rīcība bija prettiesiska, aģentūrai LETA apgalvoja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
Departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola skaidroja, ka mobilā lietotne “Taxify” brīdināja, ka Vecgada vakarā un Jaungada naktī tiks paaugstināti tarifi, taču norādīja, ka tie atbildīs Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktajiem taksometru maksimālajiem tarifiem.
Satiksmes departaments atgādina, ka pasažieru komercpārvadājumus ar taksometriem Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežas ietvaros drīkst veikt tikai atbilstoši tarifiem, kas saskaņā ar noteikumiem ir – taksometra nolīgšanas tarifs – 2,13 eiro, attāluma tarifs – 0,71 eiro par kilometru un laika tarifs – 0,14 eiro par minūti. Saskaņā ar noteikumiem, augstākus tarifus piemērot nedrīkst.
“Saskaroties ar situāciju, kad pasažierim tiek aprēķināta braukšanas maksa dubultā apmērā, vai pastāvot aizdomām par nesamērīgi augstu braukšanas maksu, pasažieris var nekavējoties saukt pašvaldības policiju, palūgt čeku un iesniegt to departamenta Kontroles dienestam pārbaudes veikšanai un iespējamās administratīvā pārkāpuma lietvedības uzsākšanai, kā arī atteikties no samaksas dubultā apmērā par sniegto pakalpojumu,” skaidro departamenta pārstāve.
Viņa arī norāda, ka “Taxify” ir tikai platforma jeb tā saucamais “zvanu centrs mobilās lietotnes formā”, kas “saved” pakalpojuma sniedzēju ar klientu. Pakalpojuma sniedzējs ir pats pārvadātājs un tam ir jāievēro tikai tie tarifi, kurus tam ir saskaņojusi Licencēšanas komisija.
“Ja “Taxify” uzdod programmā strādājošajiem taksometru vadītājiem paaugstināt tarifus, kas pārsniedz viņu pārvadātāja licencē noteiktos, šoferi ir spiesti rīkoties pretlikumīgi. Pārvadātājs par šādu rīcību var saņemt administratīvo sodu līdz pat 700 eiro apmērā, kā arī var draudēt licences anulēšana,” norāda Ahuna-Ozola.
Kā ziņots, arī 2016.gada Vecgada vakarā mobilā aplikācija “Taxify” vienreizēji plānoja paaugstināt pārvadājumu tarifus četras līdz septiņas reizes, kas neatbilda Rīgas domes saistošo noteikumu prasībām.
Dome panāca vienošanos ar uzņēmuma “Taxify” dibinātāju Martinu Villigu par to, ka 2016.gada izskaņā tarifu paaugstinājumu neveiks un, ka Rīgas dome meklēs juridiskus risinājumus, lai mainītu esošos noteikumus un ļautu taksistiem piemērot vienreizēju tarifu paaugstinājumu.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/F08CCAEB-DA16-42CE-8461-6163D1263B84/

Satiksmes departaments:Taxify tarifu paaugstināšana Jaungada naktī bijusi prettiesiska

Rīgas domes Satiksmes departaments, ņemot vērā izskanējušo informāciju, ka mobilā lietotne Taxify Vecgada vakarā un Jaungada naktī paaugstināja pārvadājumu pakalpojuma tarifus vairākas reizes pārsniedzot Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktos maksimālos tarifus, norāda, ka tā bijusi prettiesiska rīcība.
Mobilā lietotne Taxify brīdināja, ka Vecgada vakarā un Jaungada naktī tiks paaugstināti tarifi, taču norādīja, ka tie atbildīs Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktajiem taksometru maksimālajiem tarifiem.
Satiksmes departaments atgādina, ka pasažieru komercpārvadājumus ar taksometriem Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežas ietvaros drīkst veikt tikai atbilstoši tarifiem, kas saskaņoti Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijā un, kas atbilst 2011.gada 29.marta Rīgas domes saistošajiem noteikumiem Nr.118 “Par maksimālo maksu (tarifiem) par pasažieru un bagāžas pārvadājumiem ar vieglo taksometru Rīgā”. Proti, atbilstoši šo noteikumu 1.punktam – maksimālā maksa (tarifs) Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā pasažieru pārvadājumiem ar vieglo taksometru, ir:
1.1. taksometra nolīgšanas tarifs – 2,13 euro (iekļaujot pievienotās vērtības nodokli);
1.2. attāluma tarifs – 0,71 euro par kilometru (iekļaujot pievienotās vērtības nodokli);
1.3. laika tarifs – 0,14 euro par minūti (iekļaujot pievienotās vērtības nodokli).
Augstākus tarifus, kā saistošajos noteikumos Nr.118 norādīts, nedrīkst piemērot.
Saskaroties ar situāciju, kad pasažierim tiek aprēķināta braukšanas maksa dubultā apmērā, vai pastāvot aizdomām par nesamērīgi augstu braukšanas maksu, pasažieris var nekavējoties saukt pašvaldības policiju, palūgt čeku un iesniegt to departamenta Kontroles dienestam pārbaudes veikšanai un iespējamās administratīvā pārkāpuma lietvedības uzsākšanai, kā arī atteikties no samaksas dubultā apmērā par sniegto pakalpojumu.
Satiksmes departaments atgādina, ka Taxify ir tikai platforma, jeb tā saucamais “zvanu centrs mobilās lietotnes formā”, kas “saved” pakalpojuma sniedzēju ar klientu. Pakalpojuma sniedzējs ir pats pārvadātājs un tam ir jāievēro tikai tie tarifi, kurus tam ir saskaņojusi iepriekš minētā Licencēšanas komisija.
Ja Taxify uzdod programmā strādājošajiem taksometru vadītājiem paaugstināt tarifus, kas pārsniedz viņu pārvadātāja licencē noteiktos, šoferi ir spiesti rīkoties pretlikumīgi. Pārvadātājs par šādu rīcību var saņemt administratīvo sodu līdz pat 700 eiro apmērā, kā arī var draudēt licences anulēšana.
…Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/098F6514-AB36-4782-9714-5D9CAA7E9270/

“Taxify” Jaungada naktī maksimālo pieļaujamo tarifu pārsniegšanu skaidro ar pieprasījuma pieaugumu

Rīga, 2.janv., LETA. Mobilās lietotnes “Taxify” Jaungada naktī pārsniedza Rīgas domes noteiktos maksimālos tarifus uz dažām stundām, kas skaidrojams ar augsto pieprasījumu un dinamiskās cenas aprēķina algoritmu, aģentūrai LETA apgalvoja “Taxify” vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš.
Viņš informēja, ka, ņemot vērā milzīgo pieprasījumu un to klientu skaitu, kuri nevarēja izsaukt taksometru, laika periodā no plkst.2 līdz plkst.5 “Taxify” lietotnē tika aktivizēts “dinamiskās cenas aprēķina algoritms”, lai motivētu aplikācijai pieslēgties vairāk vadītāju.
“Šo trīs stundu laikā, atbilstoši pieprasījumam, tarifi bija paaugstināti divas līdz piecas reizes attiecībā pret standarta tarifu – 71 cents par iekāpšanu, 36 centi par kilometru, 13 centi par minūti. Dinamiskās cenas algoritms motivē vairāk vadītāju pieslēgties aplikācijai un atbildēt uz klientu pieprasījumu, un tas veiksmīgi darbojas ikdienā gan Lietuvā, gan Igaunijā, gan citās valstīs, kur darbojas “Taxify”. Šo principu izmanto arī citas taksometru izsaukšanas aplikācijas,” klāstīja Krūmiņš.
Algoritms šajā laikā automātiski piemēroja tarifu pieprasījumam, bet maksimālais iespējamais tarifs bija piecas reizes lielāks par standarta tarifu. Tas nozīmē, ka gadījumā, kad paaugstinātais tarifs pret ikdienas standarta tarifu ir piecas reizes lielāks, par iekāpšanu jāmaksā 3,55 eiro, kas ir par 1,6 reizēm vairāk par Rīgas domes noteikto maksimālo tarifu 2,13 eiro par iekāpšanu.
Krūmiņš atzīmēja, ka lietotne visiem klientiem uzrādīja faktisko tarifu vēl pirms taksometra izsaukšanas, kā arī klienti varēja aprēķināt brauciena gala summu, pirms izdarīt izvēli.
Pateicoties paaugstinātajiem tarifiem, “Taxify” lietotnē pieslēdzās vairāk vadītāju, nodrošinot mājupceļu simtiem klientu šajās stundās, sacīja Krūmiņš, skaidrojot, ka Jaungada naktī tūkstošiem cilvēku vēlas izsaukt taksometru vienlaicīgi, un pieprasījums šajā naktī var būt pat 14 reižu lielāks nekā ikdienā.
“Šogad naktī pieprasījums bija ievērojami lielāks, nekā tika paredzēts – vairāki desmiti tūkstoši cilvēku Rīgas centrā vēlējās tikt mājās, bet lietotnē nebija pieejams neviens auto. Lai būtu droši, ka visi, kuri to vēlas, var droši nokļūt mājās, un klientiem ir izvēles iespējas, “Taxify” laika periodā no plkst.2 līdz plkst.5 naktī izmantoja dinamiskās cenas aprēķinu algoritmu, lai motivētu aplikācijai pieslēgties vairāk vadītāju,” norādīja Krūmiņš.
To, vai “Taxify” klienti, kuri vēlētos saņemt kādu kompensāciju par domes noteiktā maksimālā tarifa pārsniegšanu, varētu pretendēt uz šādu kompensāciju, Krūmiņš nevarēja vēl komentēt.
Kā ziņots, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola apgalvoja, ka “Taxify” Vecgada vakarā un Jaungada naktī vairākas reizes paaugstinātais pārvadājumu tarifs pārsniedza Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktos maksimālos tarifus, līdz ar to šāda rīcība bija prettiesiska.
“Taxify” iepriekš jau brīdināja, ka Vecgada vakarā un Jaungada naktī tiks paaugstināti tarifi, taču norādīja, ka tie atbildīs Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktajiem taksometru maksimālajiem tarifiem.
Satiksmes departaments atgādina, ka pasažieru komercpārvadājumus ar taksometriem Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežas ietvaros drīkst veikt tikai atbilstoši tarifiem, kas saskaņā ar noteikumiem ir – taksometra nolīgšanas tarifs – 2,13 eiro, attāluma tarifs – 0,71 eiro par kilometru un laika tarifs – 0,14 eiro par minūti. Saskaņā ar noteikumiem, augstākus tarifus piemērot nedrīkst.
Viņa arī norāda, ka “Taxify” ir tikai platforma jeb tā saucamais “zvanu centrs mobilās lietotnes formā”, kas “saved” pakalpojuma sniedzēju ar klientu. Pakalpojuma sniedzējs ir pats pārvadātājs un tam ir jāievēro tikai tie tarifi, kurus tam ir saskaņojusi Licencēšanas komisija.
“Ja “Taxify” uzdod programmā strādājošajiem taksometru vadītājiem paaugstināt tarifus, kas pārsniedz viņu pārvadātāja licencē noteiktos, šoferi ir spiesti rīkoties pretlikumīgi. Pārvadātājs par šādu rīcību var saņemt administratīvo sodu līdz pat 700 eiro apmērā, kā arī var draudēt licences anulēšana,” norāda Ahuna-Ozola.
Kā ziņots, arī 2016.gada Vecgada vakarā mobilā aplikācija “Taxify” vienreizēji plānoja paaugstināt pārvadājumu tarifus četras līdz septiņas reizes, kas neatbilda Rīgas domes saistošo noteikumu prasībām.
Dome panāca vienošanos ar uzņēmuma “Taxify” dibinātāju Martinu Villigu par to, ka 2016.gada izskaņā tarifu paaugstinājumu neveiks un, ka Rīgas dome meklēs juridiskus risinājumus, lai mainītu esošos noteikumus un ļautu taksistiem piemērot vienreizēju tarifu paaugstinājumu.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/083CF887-CEC7-4F39-829A-AE24F4698CF1/

Rīgas domes un VID pārstāvji plāno tikties, lai pārrunātu taksometru skaitītāju tehnisko prasību ievērošanu

Rīga, 2.janv., LETA. Valsts ieņēmumu dienests (VID) rosinājis organizēt sanāksmi, lai pārrunātu taksometru skaitītāju tehnisko prasību ievērošanu, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
Viņa skaidroja, ka pārbaudes par taksometru skaitītāju ieviešanu vēl nav notikušas, jo departaments decembrī vērsies VID ar lūgumu sniegt papildinformāciju par taksometra skaitītāju “Microtax” ieviešanas procesu. “Proti, departaments vērsās VID ar jautājumiem par to, vai taksometra skaitītāja modeļa versija “MICROTAX-06 MTC-06 LE6MEUD85″ ir vienīgais taksometru skaitītāja modelis, kurš atbilst normatīvo aktu prasībām un kuru drīkst izmantot vieglo taksometru pārvadījumos, un vai tuvākajā laikā nav plānots reģistrēt citus taksometra skaitītāju modeļus,” norāda departamenta pārstāve.
Vēstulē departaments arī norādījis, ka pēc departamenta Kontroles dienesta, kurš ir atbildīgs par taksometru tehniskā aprīkojuma kontroli, rīcībā esošās informācijas, taksometru skaitītājiem, kas neatbilst konkrētajai taksometra skaitītāja modeļa versijai, joprojām tiek veikta verifikācija un, ka MK noteikumu prasības nosaka nevis konkrētu skaitītāja versiju, bet priekšnosacījumu, ka tam jābūt verificētam.
“Šie jautājumi departamentam ir svarīgi, jo par taksometra aprīkojuma neatbilstību normatīvo aktu prasībām ir paredzēta administratīvā atbildība,” skaidro Ahuna-Ozola.
Atbildes vēstulē VID norādījuši, ka “šobrīd taksometru skaitītāja modelis MICROTAX-06 MCT-06 LE6MEUD85 ir vienīgais VID vienotajā datubāzē reģistrētais tehniskajām prasībām atbilstošais taksometru skaitītāja modelis,” taču, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar taksometru skaitītāju tehnisko prasību ievērošanu, rosina organizēt abu iestāžu sanāksmi.
Plānots, ka tikšanās varētu notikt šomēnes.
“Līdz ar to, šobrīd iestādes vēl strādā pie šī jautājuma un kamēr ir vēl neskaidri jautājumi, nekādas sankcijas attiecībā uz pārvadātājiem nevar tikt pieņemtas,” norādīja Ahuna-Ozola.
Kā ziņots, pērnā gada septembrī taksometru skaitītāju lietotājiem VID izsūtīja informāciju, ka dienesta vienotajā datubāzē ir reģistrēts jaunajām tehniskajām prasībām atbilstošs taksometra skaitītājs – “MICROTAX-06 MTC-06 LE6MEUD85”. Taksometru skaitītāju “MICROTAX-06” lietotāji tika aicināti sazināties ar taksometra skaitītāja apkalpojošo dienestu SIA “Optumplus” un veikt jaunajām tehniskajām prasībām atbilstošas versijas “MICROTAX-06 MTC-06 LE6MEUD85” instalēšanu.
Vairumam taksometru pārvadājumu nozares uzņēmumu bija jāveic skaitītāju nomaiņa līdz šī gada 13.oktobrim, bet pārējiem – līdz 13.decembrim. Taksometru skaitītāju nomaiņas procesā VID ir sadarbojies ar taksometru nozari, konsultējot par jaunajām prasībām un meklējot risinājumu optimālam skaitītāju nomaiņas procesam.
…Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/6AB9358E-0C79-4068-AC0A-07D8B4C363D9/

Svētku tarifs

Mobilās lietotnes “Taxify” Vecgada vakarā un Jaungada naktī vairākas reizes paaugstinātais pārvadājumu tarifs pārsniedza Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktos maksimālos tarifus, līdz ar to šāda rīcība bija prettiesiska, aģentūrai LETA apgalvoja Rīgas domes Satiksmes departamentā. Savukārt “Taxify” vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš aģentūrai LETA apgalvoja, ka “Taxify” Jaungada naktī pārsniedza Rīgas domes noteiktos maksimālos tarifus uz dažām stundām, kas skaidrojams ar augsto pieprasījumu un dinamiskās cenas aprēķina algoritmu. Algoritms šajā laikā automātiski piemēroja tarifu pieprasījumam, bet maksimālais iespējamais tarifs bija piecas reizes lielāks par standarta tarifu. Krūmiņš atzīmēja, ka lietotne visiem klientiem uzrādīja faktisko tarifu vēl pirms taksometra izsaukšanas, kā arī klienti varēja aprēķināt brauciena gala summu, pirms izdarīt izvēli. Sūdzības par notikušo nonākušas arī tviterī, kur daudzus “Taxify” lietotājus pārsteigušas cenu izmaiņas.

Par “Taxify” rīcību sūdzas fotogrāfs Mārtiņš Otto.
Mārtiņš Otto
@cybercannibal
Paldies @taxify_latvia par lielisko Jaunā gada pārsteigumu. 3 eiro vietā samaksāt 10+ eiras bija tas, ar ko vienmēr esmu vēlējies iesākt Jauno gadu. Īpaši bez paziņojumiems vai info. Novēlu Jums Jaunajā gadā herpes, sifilisu un citas jaukas un vienlīdz neplānotas lietas.
Mon Jan 01 13:48:13 +0000 2018

Paaugstinātās cenas Jaungadā nav pārsteigušas Gunitu.
Gunita
@GunitaVizina
@cybercannibal @taxify_latvia Katru gadu 31.12. ir paaugstinātas maksas tarifi visos takšos. To jau loģiski arī var izsecināt,jo tā ir gada pelnošākā nakts :).
Mon Jan 01 16:06:26 +0000 2018

Arī tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis samierinājies ar cenu izmaiņām.
Kristaps Skutelis
@krizdabz
@cybercannibal @GunitaVizina @taxify_latvia Paaugstinātas maksas jēdzienā ietilpst arī trīskārša un kaut simtkārša maksa. Ņemot vērā datumu par to vispār nebūtu jābrīnās.
Mon Jan 01 16:10:08 +0000 2018

Reklāmas nozarē strādājošā Marta Kukarāne bijusi informēta par tarifu maiņu.
Marta Kukarane
@Kukarane
@cybercannibal @taxify_latvia Vakar ar taxify braucu uz un no viesībām. Abas reizes aplikācijā BIJA paziņojums, ka maksa ir paaugstināta, kā arī bija iespēja noskaidrot aptuveno brauciena maksu. Varbūt nepamanīji.
Mon Jan 01 14:49:40 +0000 2018

Mobilās lietotnes rīcību nosoda tviterlietotājs Ģirts.
Girts
@GirtsS
Jā, šis bija totāli pa traku – 4x cenas paaugstināt.
Izsaucu @RedCabTaxi. Uzticamāk un kvalitatīvāk. twitter.com/JanisPolis/sta…
Mon Jan 01 08:53:56 +0000 2018
Girts
@GirtsS
@GMeluskans @RedCabTaxi Manuprāt, ir ok neliels palielinājums. Varbūt pat 2x. Bet ir arī robežas. Max tarifiem būtu jābūt elastīgākiem, piekrītu, taču tiem ir sava būtiska loma. Tīri brīvā tirgū dzērāji vēl ciestu mazāk. Pierīgā, nomalēs braukt varētu atļauties tikai bagātie.
Mon Jan 01 09:15:22 +0000 2018

Taksometru šoferu pusē nostājas Guntars Meluškāns.
Guntars Meluškāns
@GMeluskans
@GirtsS @RedCabTaxi Nevari atļauties, nedzer vai nebrauc. Tas, ka taksistiem jaungada naktī par kapeikām jāapkalpo visādi švaļi, nav normāli. Labāk lai svin ar ģimenēm. Nez, kur lielveikalu pārdevēju arodbiedrība palikusi? Te ir darbs.:)
Mon Jan 01 09:21:16 +0000 2018

Žurnālists Ivo Butkevičs komentē mobilās lietotnes rīcību.
Ivo Butkevičs
@IvoButkevics
Sabiedrisko attiecību trīssoļlēciens. 🙂
1) Paziņo, ka celsi tarifus Jaungada naktī – protams, līdz max atļautajiem, ne vairāk.
2) No diviem līdz pieciem naktī, kad iereibusi un/vai nosalusi ļaužu masa vēlas nokļūt mājās, cel tarifus vēl x reizes.
3) Tas viss jūsu dēļ, klienti!
Tue Jan 02 13:57:00 +0000 2018

Taisnību cer pierādīt reklāmas jomas censonis Dainis Gžibovskis.
Dainis Gžibovskis
@DGFelton
Draugi, kas sūdzējās par Taxify tarifiem, cerams, čekus par braucieniem paņēmāt. 😉 RD: Taxify tarifu paaugstināšana Jaungada naktī bijusi prettiesiska db.lv/470366 via @dblv
Tue Jan 02 10:05:34 +0000 2018
…Info avots: http://www.leta.lv/ontheweb/item/fa5f36ba-41dd-40d3-a5aa-8bffb24af9c0