Rinkēviča ministrija saviem darbiniekiem piemaksās un naudas balvās decembrī izmaksājusi 93 213 eiro

  0
  185

  Rīga, 31.dec., LETA. Šī gada decembrī Ārlietu ministrija (ĀM) piešķīrusi piemaksas par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti 109 un naudas balvas 47 darbiniekiem, kopumā 93 213 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja ministrijā.
  Piemaksas un naudas balvas piešķirtas par nozīmīgu ieguldījumu darbā ar Eiropas Savienības (ES), tajā skaitā “Brexit”, NATO, ANO, Latvijas prezidentūras Baltijas jūras valstu padomē jautājumiem, kā arī Latvijas valsts svētku publiskās diplomātijas programmas ārvalstīs pasākumu nodrošināšanu, augsta līmeņa amatpersonu vizīšu organizēšanu Latvijā.
  Līdzekļi piešķirti arī saistībā ar citiem ārpolitikai būtiskiem jautājumiem, piemēram, darbu pie Diasporas likuma izstrādes un diasporas projektu sagatavošanas.
  Kā norādīja ĀM, par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti piemaksas un naudas balvas ministrijas darbinieki saņēma, pamatojoties uz Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 3.panta ceturtās daļas 5.punktu un 14.panta divpadsmito daļu un ministrijas rīkojumu par kritērijiem piemaksu noteikšanai.
  http://www.leta.lv/news/latvia/C382EBF7-0140-48AB-B49F-1BFA3439B501/
  Mēģinājums “Playstation 2” barošanas blokā ievest Centrālcietumā interneta rūteri beidzas ar 50 eiro sodu
  Rīga, 31.dec., LETA. Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piemērojusi 50 eiro naudas sodu kādam vīrietim, kurš mēģinājis Rīgas Centrālcietumā nelikumīgi iesūtīt interneta rūteri, modemu, kā arī divas SIM kartes, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.
  Tajā norādīts, ka aizliegtās lietas bijušas paslēptas spēļu konsoles “Playstation 2” barošanas blokā.
  No sprieduma izriet, ka šī gada 18.jūlijā, pārbaudot pasta sūtījumu, tajā tika atrasts dvielis, zeķes, kā arī spēļu konsole, kuras barošanas blokā bija paslēptas aizliegtās lietas.
  Spriedumā norādīts, ka sūtītājs jau vairākkārtīgi ticis administratīvi sodīts, tostarp vien dažus mēnešus agrāk viņam ticis piemērots 100 eiro liels naudas sods par atteikšanos no narkotisko vai psihotropo vielu ietekmes medicīniskās pārbaudes.
  …Info avots:
  http://www.leta.lv/news/latvia/133F0ECB-BDF2-E271-9045-B2BD30D749B8/

  FOTO avots: https://jauns.lv/raksts/zinas/27767-rinkevica-padomnieks-pern-alga-no-ministrijas-sanemis-36-000-eiro