Šovs turpinās: “KPV LV” nerunās par koalīciju ar ZZS, ja to pārstāvēs cilvēki bez tautas mandāta. Arī JKP jaunās valdības izveidē neplāno sadarboties ar ZZS

  0
  346

  “KPV LV” neies uz valdības veidošanas sarunām ar ZZS, ja to pārstāvēs cilvēki bez tautas mandāta

  Rīga, 9.okt., LETA. Partija “KPV LV” neies uz valdības veidošanas sarunām ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), ja tajās politisko spēku pārstāvēs cilvēki bez tautas mandāta, aģentūru LETA informēja “KPV LV” līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa.
  “KPV LV” par savu pozīciju norādījis pēc publiski izskanējušās informācijas, ka ZZS valdības veidošanas sarunās pārstāvēs arī Saeimā neievēlētie deputāta amata kandidāti – Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.
  ZZS sarunu grupā ir arī 13.Saeimā ievēlētais politiskā spēka valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
  “KPV LV” politiķe norādīja, ka uz sarunām ar politisko spēku varētu nākt Krauze viens pats, vai arī ZZS var izveidot citu komandu no ievēlētajiem deputātiem.
  Krauze aģentūrai LETA norādīja, ka ZZS vēl apspriedīsies, kā rīkoties šajā situācijā. Politiķis skaidroja, ka politiskais spēks Brigmani un Tavaru ir izvēlējies, jo viņi ir ievēlēti par ZZS veidojošo partiju priekšsēdētājiem un pārstāv LZS un LZP atbilstoši partiju statūtiem. Abas partijas arī lēma, kuru cilvēkus virzīt par kandidātiem uz parlamentu, norādīja Krauze.
  Kā ziņots, ZZS attiecīgos politiķus sarunām izvēlējušies, lai tiktu pārstāvēta gan ZZS vadība, gan politiskās apvienības abu pamatpartiju vadītāji, iepriekš skaidroja Krauze.
  Lai gan ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Brigmanis 13.Saeimas vēlēšanās palicis pirmais aiz “svītras” Zemgales vēlēšanu apgabalā, politiķis norāda uz vēlētāju viņam ievilktajiem plusiem un sola turpināt darboties politikā. Politiķis neuzskata sevi par zaudētāju, jo 3.vieta ir vērtējama kā labs rezultāts un citos apstākļos, kad tiktu saņemtas trīs līdz četras vietas no apgabala, tas ļautu arī nonākt Saeimā.
  Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņai” parlamentā varētu būt 23 vietas, politiskajai partijai “KPV LV” un Jaunā konservatīvajai partijai – katrai 16 vietas, “Attīstībai/Par!” un nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – katrai 13 vietas, ZZS – 11 vietas, bet “Jaunajai Vienotībai” – astoņas vietas.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/BFFDBFBB-87A5-49E8-AB56-1E4D6BCB0260/

  Atšķirībā no “KPV LV”, JKP nav iebildumu valdības veidošanu pārrunāt ar Saeimā neievēlētiem ZZS pārstāvjiem

  Rīga, 10.okt., LETA. Atšķirībā no politiskā spēka “KPV LV”, Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) nav iebildumu pret to, ka valdības veidošanas sarunās Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) pārstāvēs arī Saeimā neievēlēti cilvēki, aģentūru LETA informēja JKP premjera amata kandidāts Jānis Bordāns.
  LETA jau ziņoja, ka “KPV LV” atteikusies doties uz valdības veidošanas sarunām ar ZZS, ja apvienību tajās pārstāvēs cilvēki bez tautas mandāta. “KPV LV” nav apmierināta, ka ZZS sarunām deleģējusi arī jaunajā Saeimā neievēlētos Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāju Augustu Brigmani un Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgaru Tavaru.
  Savukārt JKP premjera amata kandidāts Bordāns aģentūrai LETA norādīja, ka viņa partijas uzstādījums ir nevest valdības veidošanas sarunas ar tiem politiķiem, kuri vispār nav kandidējuši vēlēšanās. Gan Brigmanis, gan arī Tavars 13.Saeimas vēlēšanās startēja no ZZS saraksta, līdz ar to Bordāns nesaskata iemeslus, kādēļ šie abi politiķi nevarētu piedalīties pirmajās savstarpējās valdības veidošanas sarunās. JKP tikšanās ar ZZS plānota šodien plkst.12.
  Kā ziņots, ZZS nepakļausies “KPV LV” uzstādījumam un nemainīs dalībai valdības veidošanas sarunās deleģētos cilvēkus. ZZS šajās sarunās pārstāvēs 13.Saeimā ievēlētais apvienības valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, kā arī jaunajā parlamentā neievēlētie Brigmanis un Tavars. Ņemot vērā minēto, valdības veidošanas sarunas starp “KPV LV” un ZZS pagaidām varētu izpalikt.
  Politologs Ojārs Skudra aģentūrai LETA iepriekš pauda, ka šāds “KPV LV” solis varētu būt saistīts ar ieceri noskaidrot, vai Bordāns ir labs sarunu vedējs. “Pēdējās diskusijas Latvijas televīzijā nepārprotami liecina, ka visiem bez izņēmuma ir izdevīgi, ka Bordāns ir tas, kurš uzņemas iniciatīvu un sāk sarunas. No politiskā teātra viedokļa rodas jautājums, vai Bordāns runās ar Brigmani un Tavaru? Tā spēle ir drusku demagoģiska, bet arī konsekventa. Bordānam ir jāņem vērā šis gājiens, un, loģiski, ka viņam kā sarunu vedējam tas būs jāpamato, kādēļ tiek vai netiek vestas sarunas ar ZZS. Tas zināmā mērā ir mēģinājums patestēt Bordānu kā sarunu vedēju,” norādīja Skudra.
  Saskaņā ar provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem, 13.Saeimā no “Saskaņas” ievēlēti 23 deputāti, no “KPV LV” un JKP pa 16 deputātiem, no “Attīstībai/Par!” un nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK pa 13 deputātiem, no ZZS 11 deputāti, bet “Jaunā Vienotība” parlamentā tikusi pie astoņiem mandātiem.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/F9E4837F-4622-4818-9D4A-F5F56C5A2816/

  JKP jaunās valdības izveidē neplāno sadarboties ar ZZS

  Rīga, 10.okt., LETA. Jaunā konservatīvā partija (JKP) jaunās valdības izveidē neplāno sadarboties ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS).
  Tikšanās starp JKP un ZZS līdz šim ir bijusi visīsākā salīdzinājumā ar citām partijām, aptuveni 20 minūtes. Pēc šīs tikšanās JKP līderis Jānis Bordāns paziņoja, ka redz ZZS kā konstruktīvu opozīciju Saeimā, ko noteica vēlētāju izvēle.
  ZZS līderis Armands Krauze pauda, ka ZZS atbalsta loģiskus priekšlikumus. Tomēr, ja ZZS nebūs jaunās valdības sastāvā, tad politiskais spēks tās apstiprināšanu neatbalstīs.
  Krauze gan uzsvēra, ka pašlaik ir tikai pats valdības veidošanas sarunu sākums, un noslēgumā būs redzams, kāds valdības modelis tiks piedāvāts. Lai arī ZZS aktīvi iesaistīsies valdības izveides procesā, politiskais spēks gatavs strādāt gan valdībā, gan opozīcijā, pauda Krauze.
  Bordāns uzsvēra, ka viņa vadītājā valdībā ZZS nevarēs strādāt. Vienlaikus viņš piebilda, ka šāda valdība varētu tikt sekmīgi izveidota.
  Kā ziņots, šodien turpinās valdības veidošanas sarunas, kurās iniciatīvu uzņēmušās JKP un partija “KPV LV”.
  Valdības veidošana pagaidām rit piesardzīgi, un pēc pirmās sarunu dienas vēl nav iezīmējušās konkrētākas koalīcijas aprises.
  Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņa” nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, “KPV LV” un JKP – pa 16, “Attīstībai/Par” un VL-TB/LNNK – pa 13, ZZS – 11, bet “Jaunā Vienotība” – astoņas deputātu vietas.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/442DAC45-BFC2-4DEC-BFC9-F0A618924400/

  Bordāns pārdomājis un Zvērinātu advokātu padomē nevērsīsies ar sūdzību par Gobzemu

  Rīga, 10.okt., LETA. Jaunās konservatīvās partijas (JKP) premjerministra amata kandidāts Jānis Bordāns pārdomājis un Latvijas Zvērinātu advokātu padomē, kā arī citās tiesībsargājošajās institūcijās nevērsīsies ar sūdzību par “KPV LV” premjerministra amata kandidāta Alda Gobzema sociālajā tīklā “Facebook” izplatīto, iespējams, nepatieso informāciju.
  Bordāns šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” apstiprināja, ka vēl neesot vērsies ar sūdzību padomē un citās tiesībsargājošajās institūcijās un piebilda, ka, iespējams, to arī nedarīšot.
  Tomēr uz jautājumu, kāpēc Bordāns tā nolēmis rīkoties, politiķis atbildēja, ka sīkāk nekomentēs šo jautājumu.
  Jau ziņots, ka pirmdien žurnālistiem Bordāns paziņoja par šādu rīcību un tā saistīta ar informāciju, kas tika pārpublicēta Gobzema profilā sociālajā vietnē “Facebook”. Tajā bija pausts par it kā viltotu pilnvaru no klienta, kuru pārstāvējis Bordāns. Politiķis uzsvēra, ka publikācijā minētais neatbilst patiesībai un grauj viņa advokāta reputāciju.
  Politiķis gan uzsvēra, ka vēlētos to atstāt “ārpus sarunām par politiku”, tāpēc arī nerakstīja iesniegumu pirms vēlēšanām. Iepriekš taujāts, vai tas varētu ietekmēt valdības veidošanas sarunas, Bordāns atbildēja: “Nezinu, tas iespaidos vai neiespaidos”.
  Gobzems, atbildot uz līdzīgu jautājumu, pauda, ka viņa rakstura iezīmes ļauj nolikt malā personīgās intereses un emocijas. Šādai īpašībai arī ir jāpiemīt nākamajam valdības vadītājam, norādīja politiķis.
  “KPV LV” pārstāvis klāstīja, ka Latvija ir pelnījusi tādu premjeru, kurš spēj stāvēt pāri jebkādai provokācijai un destruktīvai rīcībai. Viņš akcentēja, ka tautas vēlme ir skaidra – dot mandātu valdību veidot tām divām vispopulārākajām partijām, kurām to ir iespēja praktiski izdarīt. No Gobzema teiktā izrietēja, ka runa ir par “KPV LV” un Jauno konservatīvo partiju.
  Jau vēstīts, ka Latvijas zvērinātu advokātu padomē ir ierosinātas divas disciplinārlietas pret Gobzemu.
  Viena lieta ierosināta pēc ārstes Indras Štelmanes iesnieguma, savukārt otra pēc četriem saņemtiem iesniegumiem.
  Padomes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs aģentūrai LETA augustā norādīja, ka jautājums tiks nodots tālākai izskatīšanai Latvijas zvērinātu advokātu padomes disciplinārlietu komisijai, kura tuvāko mēnešu laikā lems – vai un kādu disciplinārsodu Gobzemam piemērot.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/8E356A62-05B6-42C1-AA3D-093AA9912F45/

  Bordāns: Mani pārsteidza, ka “KPV LV” bija vairāk vērsta uz sadarbību nekā “Attīstībai/Par!”

  Rīga, 10.okt., LETA. Partija “KPV LV” vakar notikušajās partiju sarunās ar Jauno konservatīvo partiju (JKP) bijusi vairāk vērsta uz sadarbību nekā partija “Attīstībai/Par!”, kas pārsteidzis JKP premjerministra amata kandidātu Jāni Bordānu.
  Bordāns šorīt intervijai LTV raidījumam “Rīta Panorāma”, komentējot vakar notikušās partiju sarunas, atzina, ka neviena no līdz šim satiktajām partijām nav bijusi uz konfrontāciju vērsta, bet gluži pretēji uz sadarbību, jo sarunās dominējusi nostāja, ka mums ir jāveido valdība kopā, bet nevis tāda valdība, kas būtu uz konkurenci, bet gan sadarbību vērsta.
  Tomēr politiķis bija pārsteigts, ka uz sadarbību vairāk bijusi vērsta “KPV LV” nekā “Attīstībai/Par!”, kas iezīmējies mazās niansēs, bet ne pašās aktuālākajās.
  Jau ziņots, ka šodien turpināsies valdības veidošanas sarunas, kurās iniciatīvu uzņēmušās JKP un “KPV LV”.
  Plkst.11 “KPV LV” birojā Rīgā, Matīsa ielā 38a-9, 5.stāvā, notiks “KPV LV” un partiju apvienības “Attīstībai/Par!” pārstāvju tikšanās.
  Savukārt JKP šodien savā birojā Rīgā, Peldu iela 26/28, tiksies ar pašreizējās valdības koalīcijas partijām. Plkst.8.40 JKP paredzēta tikšanās ar nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK), plkst.12 ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), bet plkst.16 ar “Jauno Vienotību”, aģentūru LETA informēja JKP pārstāvji.
  Kā ziņots, otrdien notika JKP divpusējās sarunas ar “KPV LV” un vēlāk – ar “Attīstībai/Par!”.
  Valdības veidošana pagaidām rit piesardzīgi, un pēc pirmās sarunu dienas vēl nav iezīmējušās konkrētākas koalīcijas aprises.
  Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņa” nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, “KPV LV” un JKP – pa 16, “Attīstībai/Par” un VL-TB/LNNK – pa 13, ZZS – 11, bet “Jaunā Vienotība” – astoņas deputātu vietas.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/0125DFF9-1DAA-4E44-AAA0-12CA41254EFE/

  “KPV LV” par valdības veidošanu ar “Saskaņu” nerunāšot, bet vēl lems par Saeimā darāmā apspriešanu

  Rīga, 10.okt., LETA. Partijai “KPV LV” nebūs valdības veidošanas sarunu ar partiju “Saskaņa”, reizē vēl jāapspriežas partijā, vai tikties, lai runātu par Saeimā veicamajiem darbiem, aģentūrai LETA sacīja “KPV LV” Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems.
  Pēc viņa teiktā, ir zināms, ka “Saskaņas” deputāti ir ieinteresēti, piemēram, obligātās iepirkuma komponentes jautājuma risināšanā. Visiem ievēlētajiem deputātiem būtu jāsniedz priekšlikumi par izdarāmajiem darbiem parlamentā, teica politiķis.
  “KPV LV” valdei vēl būs jāpieņem lēmums par to, vai risināt sarunas ar “Saskaņu” par darbiem Saeimā, atzina Gobzems.
  Kā ziņots, šodien turpinās valdības veidošanas sarunas, kurās iniciatīvu uzņēmušās Jaunā konservatīvā partija un partija “KPV LV”.
  Valdības veidošana pagaidām rit piesardzīgi, un pēc pirmās sarunu dienas vēl nav iezīmējušās konkrētākas koalīcijas aprises.
  Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņa” nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, “KPV LV” un JKP – pa 16, “Attīstībai/Par” un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) – pa 13, Zaļo un zemnieku savienība – 11, bet “Jaunā Vienotība” – astoņas deputātu vietas.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/133F0121-7BC5-3BCB-F0E3-38124994F1DC/

  Gobzems: Aicināsim ZZS uz sarunām deleģēt Kučinski un Krauzi

  Rīga, 10.okt., LETA. Partija “KPV LV” aicinās Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) uz sarunām deleģēt 13.Saeimā ievēlētos, Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) un ZZS valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi, šodien žurnālistiem pavēstīja “KPV LV” Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems.
  Viņš aicināja visas partijas respektēt “KPV LV” solījumu vēlētājiem runāt ar 13.Saeimā ievēlētajām personām, norādot, ka citu personu deleģēšana un “nostāšanās pozīcija” apgrūtina sarunas. Tāpēc partija piedāvā risinājumu ZZS – vismaz vienu sarunu veikt ar Kučinski un Krauzi.
  Reizē, ja politiskā spēka aicinājums netiek respektēts, “KPV LV” ir gatavi “sarunāties kaut vai ar sātanu”, bet šāds solis tiks uztverts kā nedraudzīgs žests pret partiju un tās principiem, piebilda Gobzems. Partija ir konstruktīva, ko pierādot gatavība “runāt ar pilnīgi visām partijām, kas var izveidot valdību, par pilnīgi visiem jautājumiem”.
  Vaicāts, vai “KPV LV” būtu gatava tikties ar Saeimā neievēlēto nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) deputātu Imantu Parādnieku, kā arī ar VL-TB/LNNK priekšsēdētāja vietnieku Gaidi Bērziņu, kurš uz parlamentu nekandidēja, Gobzems norādīja, ka pēc atbildēšanas uz žurnālistu jautājumiem viņam paredzēts sazināties ar VL-TB/LNNK priekšsēdētāju Raivi Dzintaru un vienoties par ar tikšanos saistītiem jautājumiem un tad tiks izlemts par tālāko rīcību.
  “KPV LV” un Jaunā konservatīvā partija (JKP) ir vienojušās, ka katra izies sarunu pirmo apli ar citām partijām, piebilda “KPV LV” premjera amata kandidāts.
  No VL-TB/LNNK sarunās ar JKP piedalījās Raivis Dzintars, Dace Melbārde, Gaidis Bērziņš un Imants Parādnieks. Bērziņš Saeimas vēlēšanās nekandidēja, bet Parādnieks palika “aiz strīpas”.
  Dzintars žurnālistiem teica, ka nevar pateikt precīzi, kāds būs sastāvs sarunām ar “KPV LV”, bet starp VL-TB/LNNK pārstāvjiem varētu būt cilvēki, kas ir šajā parlamenta sasaukumā, bet nebūs nākamajā. Vienlaikus šie cilvēki ir partijas amatpersonas.
  VL-TB/LNNK līderis pēc publiskajā telpā izskanējušām ziņām par “KPV LV” un ZZS tikšanos, sazinājās ar “KPV LV” pārstāvjiem. Viņi esot skaidri atbildējuši, ka nav iebildumu pret jebkādu VL-TB/LNNK sastāvu sarunās, teica Dzintars.
  Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņa” nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, “KPV LV” un JKP – pa 16, “Attīstībai/Par” un VL-TB/LNNK – pa 13, ZZS – 11, bet “Jaunā Vienotība” – astoņas deputātu vietas.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/133F0128-62D4-E24B-D955-3740B9786B6F/

  Un šovs turpinās

  Partija “KPV LV” neies uz valdības veidošanas sarunām ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), ja tajās politisko spēku pārstāvēs cilvēki bez tautas mandāta, aģentūru LETA informēja “KPV LV” līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa.
  “KPV LV” par savu pozīciju norādījis pēc publiski izskanējušās informācijas, ka ZZS valdības veidošanas sarunās pārstāvēs arī Saeimā neievēlētie deputāta amata kandidāti – Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.
  ZZS sarunu grupā ir arī 13.Saeimā ievēlētais politiskā spēka valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
  Liela daļa tvitera lietotāju piekrīt “KPV LV” nostājai, jo tas nozīmē, ka viņi turas pie saviem iepriekš definētajiem principiem. Ja vēlētāji izvēlējušies Brigmani izsvītrot un Saeimā neievēlēt, nav nepieciešams veikt pārrunas ar šādu “papucīti”. Taču ir daļa, kas tomēr uzskata, ka partijai ir jārunā ar ZZS tādā sastāvā, kādu tā piedāvā. Kāds uzskata, ka šāda rīcība parāda, – “KPV LV” nerīkojas demokrātiski un neizrāda vēlmi vest nopietnas sarunas. Cits lietotājs uzskata, ka “KPV LV” vēl vienkārši nav pārstājuši beigt baudīt uzvaru vēlēšanās.
  Savukārt kāds vienkārši bauda politiskā šova turpinājumu.
  Žurnāliste Anita Daukšte uzskata, ka šāds gājiens no partijas “KPV LV” puses parāda viņu bailes.
  Anita Daukšte@AnitaDaukste
  @JanisIkstens @DelfiLV Izskatās, ka viņiem bail no pieredzējušiem sarunvedējiem.
  Tue Oct 09 19:01:04 +0000 2018

  Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs aicina politiskā šova apmeklētājus iekārtoties ērtāk.
  Aivars@Borovkovs
  @AnitaDaukste @JanisIkstens @DelfiLV Šovs turpinās. Biļetes apmaksātas arī par šo cēlienu.
  Iekārtojamies ērtāk līdz starpbrīdīm
  Tue Oct 09 19:12:23 +0000 2018

  Publiciste Elita Veidemane atklāj, ko, viņasprāt, teicis Brigmanis.
  Elita Veidemane@elitaveidemane
  @JanisIkstens @DelfiLV Un Brigmanis pasaka: nu tad sarunājieties paši ar sevi.
  Tue Oct 09 19:15:04 +0000 2018

  Ārsts un profesors Uģis Gruntmanis piekrīt partijas “KPV LV” pozīcijai.
  Ugis Gruntmanis@UGruntmanis
  Absoluti piekritu KPV LV, Brigmani cilveki izsvitrojusi, vins nav iekluvis Saeima, un nedrikst piedalities sarunas! http://jauns.lv/raksts/zinas/300115-zzs-nepiekapsies-kpv-lv-pretenzijam-par-valdibas-veidosanas-sarunam-delegetajiem-parstavjiem
  Tue Oct 09 18:46:59 +0000 2018

  Arī Latvijas piļu un muižu asociācijas izpilddirektore laima Lupiķe uzskata, ka partijai nav jārunā ar “izbalsotajiem”.
  Laima Lupiķe@Laima52
  @UGruntmanis @Vitenav Ja vēlētāji izbalsojuši, ir jārespektē. Vecā “gvarde” tik viegli nepadosies. Izkrist no aprites daudziem ir kā nāvīgs spriedums. Nožēlojami.
  Tue Oct 09 18:59:12 +0000 2018

  Tvitera konts “Sīpolklopsis” gaida Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) “jaunos pastniekus”.
  5eris@Sipolklopsis
  @UGruntmanis @DikembeSakamoto Šovs turpinās. Tikai Lembergs, kā ūdens. Caurumiņu vienmēr atradīs. Gaidām Lemberga jaunos pastniekus.
  Tue Oct 09 19:15:45 +0000 2018

  Mājsaimniece Daina Baidekalne uzskata, ka tas jau ZZS bija jāsaprot pašiem.
  Daina Baidekalne@Dainabkalne
  ZZS PAŠIEM BIJA JĀSAPROT.ka Brigmanim ir atņemts izticības mandāts no pašu vēlētājiem.ZZS nepiekāpsies “KPV LV” pretenzijām par valdības veidošanas sarunām deleģētajiem pārstāvjiem http://jauns.lv/raksts/zinas/300115-zzs-nepiekapsies-kpv-lv-pretenzijam-par-valdibas-veidosanas-sarunam-delegetajiem-parstavjiem
  Wed Oct 10 04:41:21 +0000 2018

  Arī aitkopis Andris Pauls-Pāvuls atbalsta partijas “KPV LV” rīcību.
  Andris Pauls-Pāvuls@andrispp
  Ļoti pareiza @kpv_lv rīcība! @ArmandsKrauze @MarisKucinskis rēķinieties ar realitātēm. Jūs esiet lūzeri! Šis ir labs piemērs, kā rīkoties, arī @konservativie: http://jauns.lv/raksts/zinas/300115-zzs-nepiekapsies-kpv-lv-pretenzijam-par-valdibas-veidosanas-sarunam-delegetajiem-parstavjiem
  Tue Oct 09 17:09:21 +0000 2018

  Savukārt tvitera konts “SigmaLS8361” neuzskata, ka “KPV LV” rīkojas demokrātiski.
  LS8361@SigmaLS8361
  @andrispp @kpv_lv @ArmandsKrauze @MarisKucinskis @konservativie No pašā sākuma uzstādīt savas prasības & noteikt otrās puses sarunu partnerus nav īpaši demokrātiski un neliecina par vēlmi vest nopietnas sarunas. Vai varētu būt, ka KPV LV sāk jau pati bruģēt ceļu uz brīvprātīgu opozīciju?
  Tue Oct 09 17:57:56 +0000 2018

  Pauls-Pāvuls gan domā, ka partija vienkārši turas pie saviem principiem.
  Andris Pauls-Pāvuls@andrispp
  @SigmaLS8361 @kpv_lv @ArmandsKrauze @MarisKucinskis @konservativie No paša vēlēšanu kampaņas sākuma KPV LV vēlētājiem pauda skaidru un nepārprotamu ziņu, ka likvidēs koalīcijas padomi. Ja tagad viņi uzsāks sarunas ar neievēlētām personām, tad faktiski piekritīs darboties pēc “koalīcijas padomes” principa. KPV LV veikli apgāja Brigmaņa grābekli.
  Wed Oct 10 01:44:13 +0000 2018

  Arī tvitera lietotājs Jānis Ločmelis piekrīt “KPV LV” pozīcijai.
  Jānis Ločmelis@siksparnis
  @andrispp @kpv_lv @ArmandsKrauze @MarisKucinskis @konservativie Šim gājienam gan var piekrist. Ja jau pat viņu vēlētāji nav uzticējušies, tad kāpēc būtu jāuzticas citiem?
  Tue Oct 09 17:27:46 +0000 2018

  Tvitera kontu “Man Nav Vienalga” izbrīna ZZS nespēja runāt “bez papucīšiem”.
  Man Nav Vienalga@ManNavVienalga_
  @siksparnis @andrispp @kpv_lv @ArmandsKrauze @MarisKucinskis @konservativie Un ja deputāti nespēj runāt paši – bez papucīšiem – tad kas tie, vells, par deputātiem? Un gatavi pārstāvēt valsti un tautu…
  Hmmm… Aizmirsos… Tie taču ZZS
  “Lūdzu palīdzību!
  -Izdariet līdz galam to, kas bija prasīts!” (apm. no Aizl.Paņ. izl.sp.1)
  Tue Oct 09 17:43:49 +0000 2018

  Tajā pašā laikā tvitera konts “Balc” uzskata, ka partijā “KPV LV” vēl nav pārstājuši baudīt uzvaru vēlēšanās.
  balc@fjodoorz
  @andrispp @DikembeSakamoto @kpv_lv @ArmandsKrauze @MarisKucinskis @konservativie Nu būs vēl pāris nedēļas tā eiforiskā orgasma nesaturēšana, tas ir tikai cilvēciski normāli. It sevišķi šāda tipa cilvēkiem. Ļausim taču viņiem izbaudīt to uzvaru, kas īstenībā nav nekāda uzvara 🙂
  Tue Oct 09 18:07:34 +0000 2018

  Tvitera lietotājs “Edgars” uzskata, ka šovs turpinās.
  EDGARS@EDGE_I
  @andrispp @kpv_lv @ArmandsKrauze @MarisKucinskis @konservativie Šovs turpinās! Kauja par vietu pie siles sāk uzņemt apgriezienus. Saturas, pilsonīši!
  Tue Oct 09 17:17:06 +0000 2018

  Bet tvitera lietotājs Ivars Lipskis viennozīmīgi piekrīt “KPV LV” nostājai.
  Ivars Lipskis@IvarsLipskis
  @JaunsLV Pilnīgi saprotu, kāpēc KPV uz šo nepiekāpsies. Visa viņu kampaņa būvēta pret neievēlētām personām.
  Tue Oct 09 17:59:00 +0000 2018

  Tvitera konts “Ziemas Ezis” vēlas, lai ZZS “tiek izmests no kuģa”.
  Ziemas Ezis@ZiemasEzis
  @JaunsLV Ļoti labi zzs pāri bortam. Ideāli.
  Tue Oct 09 15:52:06 +0000 2018

  Arī tvitera konts “Aģents007” nebēdājas par to, ka “KPV LV” šādā ZZS sastāvā atsakās ar partiju sarunāties.
  Aģents007@BballAgent007
  @JaunsLV Tas labi, @ZZS_ nemācās no savām kļūdām un vēlēšanu rezultātiem, parāda savu nostāju līdz galam. Pēc 4 gadiem šī partija vairs nebūs! Tas ļoti priecē.
  Tue Oct 09 20:15:41 +0000 2018

  Un tvitera lietotāja Maija Ķirse jau atvadās no ZZS.
  Maija K@M_Kirse
  @JaunsLV Good bye, ZZS! 🙂
  Tue Oct 09 17:41:28 +0000 2018
  …Info avots: http://www.leta.lv/ontheweb/item/2b88bf27-72f8-498f-8ceb-b209fe913128