Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS izsniedz dārgā RĪGAS DOME!

1
1740

Dziedošās Riču ģimenes mūziķis Kaspars Pudniks ar sociālā tīkla Facebook.com palīdzību paudis savu sašutumu par “Cityparks Latvija” kantora darbību stāvvietās.
“Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licences izsniedz neviens cits, kā mūsu dārgā RĪGAS DOME!” savu ierakstu sāk Pudniks.
“Atkal un atkal rūgtums pārņem manu sirdi par līdzcilvēku alkatību, vienaldzību un noziedzību pret mums – Latvijas iedzīvotājiem. Tas ir absurds! Un šim absurdam ATĻAUJAS un licences izsniedz neviens cits, kā mūsu dārgā RĪGAS DOME. Es ļoti gribētu uzzināt šo cilvēku vārdus!
Man nav ne jausmas cik daudzi godprātīgi cilvēki jau ir kļuvuši par šī noziedzīgā kantoreļa “Cityparks Latvija” upuriem, taču viņu pulkam vakar pievienojos arī es, iekrītot viltīgi izliktajās lamatās. Nevilkšu ievadu garumā un uzreiz pie lietas.
Rīgā strauji uzņem apgriezienus kārtējais noziedznieku un krāpnieku, jāsaka gan – pilnīgi oficiāli un legāli ar Rīgas Domes izsniegtām pilnvarām – darbojošais kantoris.
Tie, kuri ikdienā pārvietojas ar savu personisko vai darba auto zinās teikt, ka, ja esi novietojis auto uz ielas stāvēšanai tam neparedzētā vietā – vari droši rēķināties ar soda kvīti par pārkāpumu, kuru izrakstīs Rīgas Pašvaldības darbinieki. Savukārt, ja esi atstājis auto tam paredzētajā vietā – stāvvietā – taču neesi apmaksājis stāvēšanu, iegādājoties speciālu atļaujas čeku, kuru jānovieto aiz auto vējstikla, tad arī droši vari rēķināties, ka atgriežoties, soda kvīts rotās tava auto priekšējo stiklu.
Bet vai kāds varēja iedomāties, ka atbraucot uz veikalu MAXIMA vai RIMI un novietojot auto pie šī veikala blakus esošajā stāvlaukumā, kā Tu to esi darījis jau 15 gadus. Iznākot no veikala, kur nopirki maizi un sāli – saņemsi 35 euro soda kvīti!

Bet visu pēc kārtas!
Tātad, kas ir ” SIA “Cityparks Latvija” Reģistrēta: Rīga, Jaunmoku iela 34″
SIA „Cityparks Latvija“ ir uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā, balstoties uz privātu kapitālu. Uzņēmuma pamatdarbība ir dažāda veida autostāvvietu, no vienlīmeņa līdz daudzstāvu, izveide un apsaimniekošana, kā arī satiksmes organizēšana automašīnu novietošanai autostāvvietās. Uzņēmumā dabojas viskompetentākie nozares speciālisti, kuri dalās ar klientiem savās prasmēs un zināšanās, un ar savu pieredzi lieliski palīdz daudzstāvu autostāvvietu un zemes īpašniekiem gūt maksimāli lielus ienākumus no autostāvvietu pakalpojumiem.
Būtībā šajā aprakstā, kurš rotā http://cityparks.lv/ mājaslapu, viss ir pateikts. Viskompetentākie speciālisti – gūt maksimāli lielus ienākumus ( laupījumu – izkrāpjot ar viltu to no cilvēkiem ).

Tā shēma, ja es pareizi saprotu darbojas šādi
Cilvēks atbrauc uz veikalu, manā gadījumā uz Vienības gatvē 113, esošo Maxima veikalu, kur tam vienmēr blakus ir bijis liels stāvlaukums, un kā vienmēr cenšas novietot savu auto pēc iespējas tuvāk ieejai, lai pēc tam ar pirkumiem nav jānēsājas pa stāvlaukuma teritoriju.
Un parasti pie veikaliem ir speciāli paredzētas invalīdu stāvvietas, stāvvietas ģimenēm ar bērniem, piegādes transports un pārējās vietas, ja ir brīvas, laipni lūgti novietojiet savu auto. Tieši tā arī es izdarīju. Novietoju mašīnu, kā parasti es to daru un bez jel kādām domām, ka es kaut ko pārkāpju iegāju veikalā.
Atgriežoties redzu uz stikla soda kvīti, jāsaka gan, ka sākumā nodomāju, ka tā ir kaut kāda reklāma, tādas arī bieži lipina kur vien var pielipināt.
Un parasti, ja esi neatļauti novietojis auto un riskē, tad jau saņemot sodu pats vien vainīgs esi, tu ar to ŗēķinies, taču šajā gadījumā atverot kvīti un ieraugot sodu 35 euro, es biju maigi sakot pārsteigts.
Blakus staigāja kungs un bļaustījās (rupji) uz tikko piebraukušām mašīnām, ka visiem pēc kārtas līmē sodus un, ka šeit izrādās nedrīkst stāvēt. Cilvēku neviltotais izbrīns un sašutums lika papētīt, ko tad es īsti esmu pārkāpis un , kur tad atrodas šīs aizlieguma zīmes. Izrādās, ka pie pagaidu remontdarbu metāla sienas, kura stiepjas visas Maximas garumā vienā pusē maza zīmīte un otrā pusē maza zīmīte – Liels burts (P) un zem tā apakšā rakstīts – Tikai ar Cityparks Latvija atļaujām!
Opā !!! Jāsaka uzreiz, ka iebraucot ar mašīnu teritorijā, šīs zīmes maigi sakot NAV pamanāmas, ja nezini, ka viņas ir jāpamana. Zinu, ka citās vietās, kur ir speciālas stāvvietas paredzētas kādam – ir pie katras stāvvietiņas pretī stabiņš ar uzrakstu vai šiltīte, kuru nav iespējams nepamanīt, šādā veidā novēršot iespējamo pārkāpumu.
Bet ja zīmes būtu novietotas redzamā vietā – TAD jau šis KRĀPNIEKU un IZSPIEDĒJU bizness nesanāktu – VAI NE !?
Un no kurienes sods ir 35 euro? Par ko? – Kādēļ ne 1 euro vai nu vismaz 5 euro?
Tās pusstundas laikā, ko tur pavadīju – šādas kvītis saņēma apm. 50 mašīnas. Tātad 30 min laikā Citypark noziedznieki nopelnīja 50 x 35 euro = 1750 euro… (tikai pie 1 veikala) – nav slikts bizness. Un cik dienā? Cik Rīgā un Latvijā ir šādu vietu?
Es saprotu, ka šis ir mirkļa bizness, bet kā Jums nav kauns!
Diez vai es būtu baigi “cepies” par šo. Jau pierasts, ka apkārt visu laiku “čakarē” kā vien var, JA VIEN ar blakus nolikto auto nebūtu atbraukusi kāda sirma omīte. Viņa pienāca pie auto ar savu iepirkumu maisiņu, pēc veikala apmeklējuma, smaidīga paņēma kvīti – un izlasot viņai palika slikti ar sirdi. Blakus esošie cilvēki iesēdināja viņu auto un izsauca NMP – Neatliekamo medicīnisko palīdzību – tautā sauktos par “ātrajiem”. Viņas auto palika pie Maximas un viņu ar “ātrajiem” aizveda uz slimnīcu.
Sakiet, lūdzu cienījamie SIA “Citypark Latvija”, kā Jūs domājat, cik cilvēkus Jūs šādā veidā esat iepriecinājuši??? Tā jau šie ļautiņi ir nodzīti. Aptiekā katram otrajam ir jāatsakās no daļas nepieciešamo medikamentu, jo nevar atļauties. Un Te vēl nopērkot maizīti – ŠE – maksā kaut kādiem “kropļiem” sodu 35 euro . Vai ir jāstāsta, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju 35 euro ir milzīga nauda.
Sargāsim viens otru un turpmāk braucot uz veikalu esiet ļoti uzmanīgi, jo tur Jūs jau gaida krāpnieki, kuri ar MAXIMA vadības un RĪGAS DOMES gādību centīsies Jums izkrāpt pēdējo naudu.
Ar cieņu
Kaspars Pudniks”
…Info avots: http://nozagts.com/news/pudniks-tas-ir-absurds-un-sim-absurdam-atlaujas-izsniedz-darga-rigas-dome?10261