Tautas Sapulce interneta stadionā

  0
  1432

  Tautas Sapulce interneta stadionā
  09/29/2015 TAUTAS ZIŅAS

  Ar 2015.gadu, mums zināmais valsts varas režīms ir faktiski nogriezis pilsoņiem tiesības piedalīties savas valsts veidošanā! Latvijas Republikas Satversmes pirmaja un otrajā pantā ir rakstīts:
  1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
  2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.
  Tautas vara izpaužas dialogā ar priekšstāvjiem Saeimā. Šodienas vara saņem asu kritiku, ka tā nerunā ar vēlētājiem. To ļoti uzskatāmi parāda uzspiestā “bēgļu” uzņemšanas programma Latvijai. Kad vismaz 80% Latvijas pilsoņu ir kategoriski pret Āfrikas migrantu iepludināšanu valstī, šis jautājums būtu jāizšķir referenduma ceļā. Patreizējie valsts varas pārstavji klaji ignorējot tautas gribu, turpina atbalstīt Latvijas tautai iznīcinošu EU iniciatīvu !
  Saeima atsakās izskatīt vēlētāju iesniegtos projektus. Šobrīd Saeima ir noteikusi ierobežojumus, kas vēlētajiem padara praktiski neiespējamu šo projektu ierosināšanu! Ieskatoties vēsturē, mes redzam, kā Saeima paceļ ierobežojumus no 1000 – 154 000 notariali apstiprinātu parakstu. Nekad vēsturē, neviens nav savācis šādu skaitu parakstu. Bet kur tad paliek Satversme mineta suverēna tautas vara ? Starp citu, lai ierosinātu iniciatīvu Eiropas mērogā, mums ir nepieciešams gandrīz 23 reizes mazāk apliecinatu parakstu, neka savas valsts ietvaros !!!
  Vai atceraties valsts valodas referendumu 2012.gadā, ko ierosināja daži radikāli, uz divvalodību orientēti ekstrēmisti ? Neskatoties uz drošības iestāžu iebildumiem, Saeima šo planoto darbību izmantoja kā ieganstu tautas tiesību turpmakai ierobežošanai, paceļot apliecinātu parakstu skaitu līdz 155 000 2015.gadā!
  Šodien Tev vēl ir iespēja pateikt NĒ savu tiesību ierobežošanai !!!
  Biedrība “Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā” ir reģistrējusi atkārtotu parakstu vākšanu par –
  “Likums par 2012.gada 8.novembra likuma Grozījumi likumā Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu atcelšanu (04/08/2015)”
  Par balsošanas brīvību:
  Iniciatīvas grupa:
  Biedrība “Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā”
  Iesniegts:
  2015.gada 4.augustā
  Statuss:
  Reģistrēts parakstu vākšanai Centrālajā vēlēšanu komisijā 2015.gada 18.septembrī, lēmums Nr.8
  Parakstu vākšanas beigu termiņš:
  2016.gada 18.septembris
  Parakstu vākšanas e-pakalpojums http://www.Latvija.lv
  Parakstīšanās vietas pašvaldībās
  Notāru saraksts un Veidlapa paraksta apliecināšanai pie zvērināta notāra
  Parakstu vākšanas e-pakalpojums http://www.Latvija.lv
  Infografika “Vēlētāju likumdošanas iniciatīvas” (458.15 KB)
  Pirms iet parakstīties lapa izdrukājama no http://www.cvk.lv. ja pašam nav iespēju izdrukāt, tad lapu izdrukās bāriņtiesa vai notārs paši.
  …Info avots: http://tautasmediji.lv/index.php/2015/09/29/tautas-sapulce-interneta-stadiona/