Vai tiešām “”vīrs un vārds”? Gobzems sācis nodot savas advokāta lietas kolēģiem un sagaida “cieņas izrādīšanu demokrātijai” un premjera nomināciju “KPV LV”

  0
  2232

  Gobzems sācis nodot savas advokāta lietas kolēģiem

  Rīga, 7.okt., LETA. Partijas “KPV LV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems savas advokatūras lietas ir sācis nodot saviem kolēģiem, lai pilnībā nodotos politikai, aģentūrai LETA pastāstīja politiķis.
  13.Saeimas vēlēšanu provizoriskie rezultāti liecina, ka Gobzems varētu būt ievēlēts parlamentā.
  Politiķis norādīja, ka nevēlētos saukt konkrētu kolēģu vārdus, jo katram klientam ir tiesības pašam izvēlēties advokātu. Gobzems skaidroja, ka var piedāvāt klientiem pāreju pie saviem kolēģiem, kas, visticamāk, tā arī notikšot. Politiķis pauda pārliecību par savu kolēģu profesionalitāti, strādājot ar viņa lietām.
  Cita starpā kolēģiem plānots nodot Zolitūdes lielveikala “Maxima” traģēdijas lietas materiālus.
  Kā ziņots, “Saskaņa” jaunajā parlamentā varētu iegūt 24 deputātu vietas, Jaunā konservatīvā partija – 16, “KPV LV” – 15, bet nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Attīstībai/Par!” – katra pa 13 mandātiem, liecina aģentūras LETA aprēķini. ZZS jaunajā parlamentā varētu pārstāvēt 11 deputāti, bet “Jauno Vienotību” – astoņi parlamentārieši.
  …Info avots:
  http://www.leta.lv/news/latvia/4F61E1E0-9DB7-4277-8A49-E2D29AD0A6DB/

  Gobzems sagaida “cieņas izrādīšanu demokrātijai” un premjera nomināciju “KPV LV”

  Rīga, 7.okt., LETA. Demokrātiski būtu ievērot tradīcijas, piedāvājot “KPV LV” Ministru prezidenta amatu, jo politiskais spēks ir saņēmis vislielāko pilsoņu atbalstu no visām tā dēvētajā centriski labējā jeb latviskā spārna partijām, šādu nostāju aģentūrai LETA pauda partijas premjera amata kandidāts Aldis Gobzems.
  Politiķis uzskata, ka pēcvēlēšanu situācijā Valsts prezidentam būtu jāpiedāvā “KPV LV” vadīt valdību, jo tā būtu “cieņas izrādīšana demokrātijai”. Gobzems pauda, ka tā ir vēsturiska tradīcija attiecībā uz populārāko latviskā spārna partiju.
  Politiķis reizē sacīja, ka saskaņā ar Satversmi Valsts prezidents vienpersoniski izvēlas, kuru personu izvēlas premjera amatam, un viņam ir iespēja nominēt arī kādu līdz šim nenosauktu personu, kas jau Latvijā ir pieredzēts. Vaicāts, vai viņš joprojām piedāvā savu kandidatūru premjera amatam, Gobzems atbildēja, ka ir “KPV LV” kandidāts un nav atsaucis savu pretendēšanu uz premjera posteni.
  Reizē politiķis norādīja, ka politiskais spēks nav nācis politikā, lai dalītu amatus un ka “”KPV LV” reliģija ir savas programmas īstenošana”. Viņš vērsa uzmanību, ka ir iespējami vismaz seši jaunās valdības modeļi gan ar, gan bez “KPV LV” līdzdalības. Gobzems gan pauda pārliecību, ka bez viņa pārstāvētā politiskā spēka neesot iespējams izveidot stabilu valdību.
  Sākotnēji “KPV LV” nākamnedēļ plāno situāciju pārrunāt iekšēji partijā, bet pēc tam sākt sarunas ar citiem politiskajiem spēkiem.
  Partijas līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš aģentūrai LETA norādīja, ka “KPV LV” ir otra populārā partija un ir gatava uzņemties valdības vadīšanu. Politiskais spēks arī pirmdien varētu sākt sarunas ar citām partijām, prognozēja politiķis.
  Kā ziņots, pirmo vietu 13.Saeimas vēlēšanās ar 19,91% ieguvusi partija “Saskaņa”, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie rezultāti. Otrajā vietā ar 14,06% ierindojas “KPV LV”, bet trešajā – Jaunā konservatīvā partija, par kuru savu balsi atdevuši 13,6% vēlētāju.
  Ceturto vietu ar 12,04% patlaban ieņem apvienība “Attīstībai/Par!”, piekto – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, par kuru nobalsojuši 11,03% balsstiesīgo, bet sesto – Zaļo un zemnieku savienība, kas savākusi 9,96% balsu.
  Ar 6,67% Saeimā iekļūst arī “Jaunā Vienotība”. Citas partijas 5% barjeru pārvarējušas nav.
  “Saskaņa” jaunajā parlamentā varētu iegūt 24 deputātu vietas, Jaunā konservatīvā partija – 16, “KPV LV” – 15, bet nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Attīstībai/Par!” – katra pa 13 mandātiem, liecina aģentūras LETA aprēķini. ZZS jaunajā parlamentā varētu pārstāvēt 11 deputāti, bet “Jauno Vienotību” – astoņi parlamentārieši.
  …Info avots: http://www.leta.lv/news/latvia/BB0EAE19-2F4D-4459-BC7C-246686E9FF8B/

  Polittehnologs: Vēlēšanu lielākie zaudētāji ir “tā kompānija”, kas par lielu naudu mēģināja izveidot “Saskaņas” un “KPV LV” valdību

  Rīga, 7.okt., LETA. 13.Saeimas vēlēšanu lielākie zaudētāji ir “tā kompānija”, kas par lielu naudu mēģināja izveidot “Saskaņas” un “KPV LV” valdību, mikroblogošanas vietnē “twitter” šādu viedokli pauž polittehnologs Jurģis Liepnieks.
  “Nekādas DB [“Dienas bizness”] avīzes nepalīdzēja,” sprieda Liepnieks.
  Liepnieks uzsvēra, ka zaudētāja ir arī valdošā koalīcija ar ZZS priekšgalā. “Smagi zaudējumi apstākļos, kad varēja stabili uzvarēt, ja vien mācētu kampaņot,” vērtēja polittehnologs.
  Savukārt reklāmas eksperts Ēriks Stendzenieks izdara secinājumu, ka “tagad ir zināms, ka, iztērējot (tā, uz aci) ap miljonu, ar visiem amerikāņu stratēģiem un vācu fotogrāfiem nekādi brīnumi nav gaidāmi”.
  Jau ziņots, ka pēc visu Latvijā un ārvalstīs izvietoto vēlēšanu iecirkņu balsu saskaitīšanas, pirmo vietu 13.Saeimas vēlēšanās ar 19,91% ieguvusi partija “Saskaņa”, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie rezultāti.
  Otrajā vietā ar 14,06% ierindojas “KPV LV”, bet trešajā – Jaunā konservatīvā partija, par kuru savu balsi atdevuši 13,6% vēlētāju.
  Ceturto vietu ar 12,04% patlaban ieņem apvienība “Attīstībai/Par!”, piekto – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, par kuru nobalsojuši 11,03% balsstiesīgo, bet sesto – Zaļo un zemnieku savienība, kas savākusi 9,96% balsu.
  Ar 6,67% Saeimā iekļūst arī “Jaunā Vienotība”. Citas partijas 5% barjeru pārvarējušas nav.
  …Info avots:
  http://www.leta.lv/news/latvia/901D53A8-6BB3-4D91-B1CA-B1B60649FEA0/

  Kristaps Baņķis

  Traki: visu vai neko.
  Mani neinteresē, kāda ir cilvēka partejiskā piederība, mani interesē vai VĪRIETIS TUR VĀRDU! Īpaši, ja to publiski pasaka, tad atbildība ir jāuzņemas 100%. Nekad neticēšu Vīrietim, kas pasaka un neizdara. Manās acīs tādi cilvēki vienmēr ir bijuši manipulatori vai lupatas. Un paliks. Neatkarīgi no partejiskās piederības.

  …FOTO un info avots:
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1937546062947341&id=100000758991394