Vēl tikai šodien līdz 24:00 balso par 2017. Gada Eiropas Cilvēku Latvijā!

  0
  649

  2017. gada sabiedriskā balsojuma GADA EIROPAS CILVĒKS LATVIJĀ finālā aicinām balsot par cilvēkiem, kuri ir visvairāk veicinājuši Eiropas integrāciju Latvijā un Latvijas integrāciju Eiropā: tenisiste A. OSTAPENKO, TechHub Riga līdzdibinātājs A.BĒRZIŅŠ un režisore, dramaturģe K. BURĀNE. Šodien pusnaktī noslēdzas fināla balsojums un jau rīt, 28. decembrī, tiks godināts GADA EIROPAS CILVĒKS LATVIJĀ. Nobalsot iespējams šeit: http://ej.uz/EiropascilveksTOP3

  Citāti no balsotāju pamatojumiem:

  Aļona Ostapenko, tenisa zvaigzne “Sports aizsniedz visas sirdis!”, “Ne tikai prieks un lepnums par sasniegumiem, bet viņa ļauj Latvijas karogam plīvot par godu uzvarai Eiropā un pasaulē! Paldies!”, “Ar smagu darbu sasniedz uzvaras! Iedvesmo nepadoties!”, “Mūsdienīga un dzimteni Latviju mīloša – mūsējā!”, “Darbs un sportistes atdeve iedvesmo un saliedē sabiedrību”.
  Andris Bērziņš, TechHub Riga līdzdibinātājs un vadītājs. “Latvijas digitālo jaunuzņēmumu attīstības motors.”, “No mazām lietām sākas lielas lietas!”, “Tehnoloģiju laukā ciešāk integrējamies Eiropā!”, “Par viņa nenogurstošajiem centieniem virzīt Latviju tuvāk Eiropai un Eiropu nestu pasaulē ar digitālās ekonomikas popularizēšanu.”, “Cilvēks, kurš gada laikā ir palīdzējis neskaitāmiem jaunuzņēmumiem radīt eksportspējīgus produktus un pakalpojumus, kas Latvijas ekonomikai pienes vairākus miljonus EUR gadā!”.
  Krista Burāne, režisore, dramaturģe un starpdisciplināru mākslas projektu autore, “Pilsoniskā aktivitāte, dažādu sabiedrības grupu integrācija kultūras projektos un arī “neērtu” jautājumu izcelšana un normalizēšana publiskajā telpā.”, “Labāko Eiropas vērtību pārstāve!”, “Liek domāt īstajā brīdī!”, “Viņas darbība iedvesmo un liek būt aktīviem vides un demokrātisko vērtību aizstāvībā.”, “Bez pilsoniskas iniciatīvas demokrātija ir tikai vārds ēterā, K.Burānes vismaz pēdējos 10 gadu ikdienas profesionālā un brīvprātīgā darbība ļauj ticēt, ka iespējama rīcība pēc sirdsapziņas, bez korupcijas un liekulības – kā Eiropā!”.
  (Kandidāti sarindoti alfabētiskā secībā)
  2017. GADA EIROPAS CILVĒKS LATVIJĀ tiks godināts 2017.gada 28.decembrī.
  Sīkāk http://www.eiropaskustiba.lv/aktivitates/eiropas-gada-cilveks/
  …Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/C48B4255-E5E7-4874-8BAD-7B39A8EEF357/