VIDEO: Aicina “Rīgas satiksmi” skaidrot incidentu starp biļešu kontrolieriem un kādu sievieti

  0
  1255

  Saistībā ar publiskajā telpā izskanējušo gadījumu, kad “Rīgas satiksmes” darbinieki izprovocējuši kādu sievieti, Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai (LRA/LA) frakcija aicinājusi “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāju uz tikšanos, lai noskaidrotu incidenta apstākļus.
  Jūlija sākumā Rīgā tika novērots incidents starp “Rīgas satiksmes” kontrolieriem un kādu sievieti. No video ( http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=49015979 ) redzētā var spriest, ka kontrolieri sievieti apzināti izprovocējuši.
  Lai noskaidrotu “Rīgas satiksmes” darbinieku rīcību konkrētajā gadījumā, LRA/LA frakcija aicinājusi “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu uz tikšanos 14. jūlija plkst. 11:00.
  LRA/LA frakcijas vadītājs Rīgas domē Juris Pūce skaidro: “Ir nepieļaujami, ka šāda situācija vispār ir notikusi. Tas grauj uzticību “Rīgas satiksmes” sniegtajiem pakalpojumiem. Tādēļ aicinām “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētaju uz sarunu, lai noskaidrotu incidenta apstākļus.”
  …Info avots: http://www.leta.lv/press_releases/2CF52CCB-7836-412A-B652-ABAF709C8A26/

  Video: Rīgas satiksmes darbinieks izprovocē sievieti, uzkāpjot uz kājas

  Aculiecinieks Toms Felkers Rīgā uz ielas novērojis incidentu starp “Rīgas Satiksmes” darbiniekiem un kādu sievieti, kura tiek apzināti izprovocēta uz uzbrukumu.
  Viņa uzfilmētajā video redzams, ka viens no darbiniekiem konfliktu filmē, bet otrs sievieti apzināti izprovocē uz agresīvu rīcību, uzkāpjot viņai uz kājas. Kad sieviete atbild ar pretuzbrukumu augumā par sevi lielākajam vīrietim, viens no “Rīgas Satiksmes” darbinieku kompānijas viņai jautā: “Ko jūs darāt?”
  Felkers norāda, ka video nodevis pašvaldības policistiem, kuri drīz ieradušies strīda vietā.
  …Info avots: http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=49015979)