VIDEO: Latvijā “dzeltenās vestes” stājas pretī valdošai prettautas sistēmai, 17.03.2019 pie valdības nama notikusi “Tautas varas frontes” sapulce

0
224

VIDEO:

Jevgēņijs Ļeškovskis

Pret tautai naidīgu sistēmu: Latvijas “dzeltenās vestes” dodas pie Ministru kabineta

Šodien, 17. martā, pl. 12.00 iepretim Ministru kabinetam notika sabiedriskās kustības “Tautas varas fronte” atklātā sapulce.
Varas pārstāvji ļoti negribīgi, tomēr ir spiesti atzīt, ka Latvijas politiķi un policija rīkojas rupji un nemākulīgi, bet konsekventie iedzīvotāju tiesību aizstāvji pamatoti iestājas pret sistēmu.

“Dzeltenās vestes”

Šodien, 17. martā, pl. 12.00 iepretim Ministru kabinetam notika sabiedriskās kustības “Tautas varas fronte” atklātā sapulce, ko līdz ar domubiedriem organizē “Zinātnes fonda” vadītājs Valentīns Jeremejevs. Viņš atklāti pauž, ka “Tautas varas fronte” ir vienisprātis ar “dzelteno vestu” vispārējiem protestiem Eiropā.
Jaunās akcijas vieta nav izraudzīta nejauši. Šeit, pie Ministru kabineta 13 diennaktis badojās pazīstamais latviešu rakstnieks un publicists Ainārs Kadišs, kuru februārī nespēja salauzt ne aukstums, ne dienestā nogarlaikojušos policistu ņirgāšanās.
Starp citu, pirms dažām dienām tiesā tika izskatīta Kadiša lieta – varas pārstāvji pūlējās pierādīt, ka viņš ļaunprātīgi nav pakļāvies policijas prasībām, kad tā absolūti nepamatoti un nelikumīgi pieprasīja pamest aleju pretī Ministru kabinetam. Tomēr tiesa nolēma, ka Kadišs nav vainīgs, un pat atdeva telti, kurā viņš sāka protesta akciju.
Valentīns Jeremejevs pastāstīja, ka tagad “Tautas varas fronte” plāno panākt, lai šī telts pastāvīgi atrastos Ministru kabineta priekšā, kā instalācija “Guļošais politiķis”.
Pēc tam, kad Kadišu no protesta vietas aizveda “ātrā palīdzība”, tur pēc kārtas dienām un naktīm, sēžot uz krēsla, badojās citi aktīvisti, “dzelteno vestu” idejas atbalstītāji. Tātad var droši teikt, ka “tautas varas frontes” jaunās sapulces norises vieta ir “iesēdēta”.

Par referendumu

Atgādināsim, ka organizācijas pirmā sapulce notika 20. janvārī Zaķusalā pie pieminekļa “Acis”. Tajā “Tautas varas fronte” pieprasīja no Latvijas politiķiem četrus soļus: Latvenergo – tautai, degvielas cenu samazināšana, nacionālo banku atjaunošana un homoseksuālisma propagandas aizliegšana. Vienlaikus organizācija sāka vākt parakstus, lai pēc tam sarīkotu valstī referendumu.
“Jaunajā sapulcē mēs apspriedīsim ne tikai tos pašus četrus punktus, bet arī oficiāli izvirzīsim citas prasības tautai naidīgās un necilvēcīgās Latvijas varas sistēmai. Piemēram, mēs pieprasām atcelt nekustamā īpašuma nodokli (mājoklim), ja tas cilvēkam ir vienīgais. Vēl viena prasība – politiķiem ir jānodarbojas ar valsts iedzīvotāju, nevis pašiem ar savējām problēmām,” – uzsvēra Jeremejevs.
“Tautas varas frontes” dalībnieki jau ir informējuši Rīgas domi par to, ka alejā pretī Ministru kabinetam uzstādīs skatuvi un uzstāsies skaļi, runās mikrofonos, lai no skaļruņiem informācija sasniegtu politiķu ausis.
…Info avots: https://sputniknewslv.com/Latvia/20190317/11164029/Latvijas-dzeltenas-vestes-tautas-varas-fronte-sapulce.html

FOTO avots: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=666630883754876&set=pcb.666631430421488&type=3&theater
VIDEO: https://www.facebook.com/rodijs.rododendrs/videos/642173836196962/?hc_ref=ART8-4v_OtjIunN0qBwPoAxk-PHh7KxmRoorEps9qgRkpHmL4zTV-J0hMbPdVEb5vh8 un https://www.facebook.com/tvfronte/videos/vb.518978538590712/2337114842999481/?type=2&theater