VIDEO: Policists Garkalnē uzbrūk iedzīvotājam, kurš tam mēģina uzdot jautājumu!

  0
  1377

  Kāds vīrietis publicējis tiešām šokējošu video, kurā redzams, kā viņam virsū metas policists – fotoradaru uzraugs, kurš ne tika vīrieti nogāž zemē un sit, bet sapūš sejā arī asaru gāzi! Vai tā var rīkoties policijas darbinieks?
  Video, kuri publicēti vakara 12.jūlijā, bet uzņemti šī gada 2. un 7.maijā maijā, ir redzams, kā policijas darbinieks, Viktors Jurkovs, uzbrūk videoklipa autoram, pēc tam, kad viņš uzdod jautājumus, par policista, pārvietojamā fotoradara uzrauga, nepareizi novietoto automašīnu.
  Video autors arī norāda, ka šobrīd agresīvais policists ir uzsācis lietu par nepakļaušanos policijas darbiniekam.
  Izvērtējot videomateriālā redzamo, nešķiet, ka tas būtu pareizi, jo iedzīvotājs tikai filmēja un uzdeva jautājums, bet policists nebrīdinot pēkšņi kļuva agresīvs un bez iemesls pielietoja fizisku spēku, nebūdams ne uniformā, ne ar dienesta, marķētu, automašīnu.
  …Info avots: http://www.runabildes.lv/video-sokejosi-policists-garkalne-uzbruk-iedzivotajam-kurs-tam-megina-uzdot-jautajums/ un video: http://www.runabildes.lv/video-sokejosi-policists-garkalne-uzbruk-iedzivotajam-kurs-tam-megina-uzdot-jautajums/2/