VIDEO&FOTO: 9.5.2017. “Nemirstīgā pulka” gājienā Rīgā devušies vairāk nekā 5000 cilvēku

  0
  901

  9. maijā Rīgā trešo reizi notika akcija “Nemirstīgais pulks”, kurā, pēc organizatoru sākotnējā vērtējuma, piedalījās vairāk nekā pieci tūkstoši cilvēku.
  “Nemirstīgais pulks” sāka gājienu precīzi saskaņā ar grafiku, taču cilvēki sāka pulcēties stundu pirms noteiktā laika, pakāpeniski piepildot visu pulcēšanās punktu. Starp cilvēkiem, kuri ieradās, lai godātu savu tuvinieku piemiņu un nestu viņu portretus līdz piemineklim Atbrīvotājiem, bija arī labi pazīstamas personas. Viņu vidū — Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins. Viņš pastāstīja, ka šodien speciāli ieradies Rīgā, lai piedalītos gājienā. Tāpat politiķis atzīmēja, ka svētku pasākumi, tostarp arī “Nemirstīgais pulks” notiek arī Briselē, lai arī tur dalībnieku ir daudz mazāk. Toties Rīgā, kad gājiens sāka kustību, dalībnieki bezgalīgā straumē izstiepās no sākuma punkta gandrīz līdz pašam Uzvaras parkam. Cilvēki organizēti devās uz priekšu, satiksme maršrutā bija apturēta. Pēc organizatoru sākotnējā vērtējuma, akcijā piedalījās vairāk nekā pieci tūkstoši cilvēku.
  …Info avots:
  https://sputniknewslv.com/photo/20170510/4697923/Nemirstigais-pulks-riga-uzvaras-diena-9-maijs-gajiens.html un video: https://www.facebook.com/ru.focus.lv/videos/1536307163060725/

  If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.